Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулося урочисте нагородження учнів-призерів ІХ обласного конкурсу творчих робіт із математики та інформатики

У ЗНУ відбулося урочисте нагородження учнів-призерів ІХ обласного конкурсу творчих робіт із математики та інформатики

У ЗНУ відбулося урочисте нагородження учнів-призерів ІХ обласного конкурсу творчих робіт із математики та інформатики
27.05.2019 10:07 Все Головні новини Факультети Математичний математичний факультет профорієнтаційна діяльність ІХ обласного конкурсу творчих робіт учнів із математики та інформатики нагородження

Колектив математичного факультету Запорізького національного університету займає активну позицію в концепції відповідності нашого регіону та всієї України вимогам сучасності, особливо у справі підготовки фахівців, які забезпечують науково-технічний прогрес, – фізиків, математиків, фахівців з інформаційних технологій, освітян.

Факультет є засновником одразу декількох традиційних щорічних заходів, які спрямовані на підтримку талановитих учнів та вчителів, на загострення питання важливості підготовки науковців та дослідників у галузях фізики, математики та інформатики в Запорізькому регіоні, бо він входить до базових в Україні за напрямками створення та використання наукомістких технологій. Саме тому цього року факультетом було організовано та проведено ІХ Обласний конкурс творчих робіт з математики та інформатики для учнів шкіл та студентів коледжів.

Відповідно до Положення про конкурс, 22 травня в залі засідань Запорізького національного університету проходило урочисте нагородження переможців та керівників робіт призерів.

На нагородженні були присутні декан математичного факультету, голова журі конкурсу, доктор технічних наук, професор Сергій Гоменюк, співголови журі, завідувачі кафедр математичного факультету доценти Сергій Борю, Сергій Гребенюк, члени журі доценти Михайло Клименко та Надія Матвіїшина.

Із привітальним словом виступив декан факультету Сергій Гоменюк. Він відзначив, що за 9 років існування конкурс став популярним у Запорізькому регіоні. Він став випробувальним майданчиком для більш ніж півтисяч учнівських дослідницьких робіт. Найбільш результативними цього року були представники таких навчальних закладів як: ліцеї №№ 62, 99, 105, гімназії №№ 6, 50; НВК № 67, ЗОШ № 81, Січового колегіуму, Оріхівського опорного навчального закладу, Пологівської гімназії «Основа», Бердянської ЗОШ № 13, Мелітопольських ЗОШ №№ 7, 11, 14, Якимівської гімназії, Вільнянської ЗОШ № 2, Василівської гімназії «Сузір’я», Новодніпровської ЗОШ.

Оргкомітетом конкурсу було підбито його підсумки за такими номінаціями: «Математична класика завжди в тренді», «Математика в навчальному процесі», «Математика покращує світ», «Математичне моделювання», «Інформаційні технології в навчальному процесі», «Вдосконалення веб-простору», «Інформаційні системи прикладного призначення».

У теплій святковій атмосфері, яку створювали представники студентської групи профорієнтації Вікторія Проценко, Вікторія Петрущенко, Євгенія Мішкова, Данило Жир, Кирило Петрущенко, Максим Бончев. 48 призерів конкурсу були нагороджені Почесними грамотами та пам’ятними призами – книгами.

Під оплески було нагороджено Грамотами «За високі досягнення в науково-педагогічній діяльності, сумлінне та творче відношення до підготовки молодих науковців» 33 керівника робіт-призерів – відомих запорізьких педагогів..

Із заключним словом до запрошених на захід звернувся член оргкомітету конкурсу, заступник декана математичного факультету з профорієнтаційної роботи Геннадій Циммерман. Він подякував учасникам та їхнім керівникам за цікаву результативну роботу та він імені оргкомітету обласного конкурсу, математичного факультету запросив обдаровану молодь до участі у конкурсі наступного року. У промові він особливо наголосив на перспективі навчання на математичному факультеті.

Математичний факультет у 2019/2020 н. р пропонує навчання за такими спеціальностями:

111 Математика,

111 Математика (Комп’ютерна математика),

113 Прикладна математика,

122 Комп’ютерні науки,

121 Інженерія програмного забезпечення,

014 Середня освіта (математика),

014 Середня освіта (інформатика),

126 Інформаційні системи та інформаційні технології,

014 Середня освіта (фізика),

104 Фізика та астрономія,

104 Фізика та астрономія (Комп’ютерні технології у фізичному матеріалознавстві),

105 Прикладна фізика та наноматеріали.

Для вступу необхідні сертифікати УЦОЯО з наступних шкільних дисциплін: Українська мова та література, Математика й Іноземна мова або Фізика.

Отримання освітніх послуг на математичному факультеті можливе за рахунок держзамовлення або за контрактом (орієнтовно до 5 тис грн за семестр, залежно від спеціальності).

Детальну інформацію щодо вказаних спеціальностей, специфіки навчання та подальшого працевлаштування можна отримати безпосередньо на математичному факультеті або в Приймальній комісії ЗНУ.

Ми готові організувати співбесіди, екскурсії, консультації, лекції для учнів, батьків, вчителів.

Також корисною буде інформація, що розміщена для абітурієнтів та батьків на сторінці Приймальної комісії ЗНУ https://www.znu.edu.ua/ukr/pk та Facebook-сторінці за посиланням https://www.facebook.com/mathznu/

Математичний факультет щиро вітає переможців та їх керівників!

Математичний факультет запрошує на навчання за перспективними спеціальностями!

 

Геннадій Циммерман,

заступник декана математичного факультету

 

Схожі новини