Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Ректор ЗНУ Микола Фролов запрошує абітурієнтів на навчання до Запорізького національного університету

Ректор ЗНУ Микола Фролов запрошує абітурієнтів на навчання  до Запорізького національного університету
31.05.2019 16:05 Все Головні новини Вступна кампанія ЗНУ кадровий потенціал

Вступна кампанія майже стартувала, адже для багатьох школярів уже прозвучав останній шкільний дзвоник. Тож перед ними – важкий дорослий вибір закладу вищої освіти, де вони продовжать своє навчання. Микола Олександрович запевнив абітурієнтів, що їх радо чекають в Запорізькому національному університеті – провідному ЗВО Півдня України.

Ректор підкреслює, що ЗНУ сьогодні знаходиться в стадії розвитку. «Ми підтверджуємо це кожен день, кожного року – своїми справами. Не наш стиль – говорити, декларувати й потім не підтверджувати свої слова справами. ЗНУ має вагомі досягнення на всеукраїнському рівні й пишаємося досягненнями 18 факультетів і 4 коледжів. Ми маємо могутній кадровий потенціал. Після початку роботи в складі ЗНУ Інженерного інститут у нас працює 124 доктора наук, професора і 534 кандидати наук, доцента. І чимало ЗВО України мали б за щастя досягти таких показників серйозного кадрового потенціалу, який щоденно примножує наші досягнення. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб розвивати матеріальну базу нашого університету. І та динаміка, яку сьогодні демонструє ЗВО, підтверджує наші прагнення досягти рівня сучасного регіонального європейського закладу вищої освіти, - підкреслив Микола Олександрович.

Тож залиш невпевненість у минулому – обирай Запорізький національний університет!