Стара версія
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Представники юридичного факультету побували в Головному територіальному управлінні юстиції в Запорізькій області

31.05.2019 10:21 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет освітній процес візит зустріч із роботодавцями

Тридцятого травня до Головного територіального управління юстиції в Запорізькій області завітали студенти юридичного факультету Запорізького національного університету та доцент кафедри конституційного та трудового права Ія Пелех.

Майбутніх юристів запросив на каву перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції в Запорізькій області – представник Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини у Запорізькій області Олексій Долгополов. Зустріч відбулася у рамках багаторічної плідної співпраці юридичного факультету та Головного управління.

За переконанням декана юридичного факультету Тетяни Коломоєць, цей захід не лише допоможе майбутнім юристам зрозуміти особливості діяльності того чи іншого органу, а й підкреслить гласність та відкритість органів юстиції.

У дружній та теплій атмосфері він розповів студентам про роботу в органах юстиції, нові проекти, які реалізуються Мін’юстом, зокрема про проект «Я маю право!» та можливість проходження практики та стажування в управлінні юстиції. Крім цього, говорили про Європейський суд з прав людини, про положення Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод та Протоколів до неї, а також про цікаві рішення, винесені Європейським судом.

Студентів цікавили питання щодо рішень на користь України, були також поставлені запитання щодо можливості стажування в органах юстиції та щодо подальших перспективних напрямків роботи.

Представники юридичного факультету щиро дякують Головному територіальному управлінню юстиції в Запорізькій області за надзвичайно корисний та цікавий захід!

Юридичний факультет