Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ вручили сертифікати слухачам Школи Конфуція

У ЗНУ вручили сертифікати слухачам Школи Конфуція

У ЗНУ вручили сертифікати слухачам Школи Конфуція
04.06.2019 15:42 Все Головні новини Школа Конфуція Школа Конфуція міжнародна діяльність вручення сертифікатів вивчення китайської мови

Тридцять першого травня на базі Запорізького національного університету в урочистій обстановці 55 слухачів Школи Конфуція отримали сертифікати рівнів HSK1 і HSK2. Вони успішно пройшли тестові випробування, що засвідчили їхній високий рівень знань китайської мови. Директор Школи Конфуція від китайської сторони У Шихун привітав усіх слухачів із вагомим успіхом, а також побажав їм  не зупинятися на досягнутому й надалі вдосконалювати свій рівень володіння іноземною мовою.

Серед тих, кому вручили сертифікати, були представники всіх вікових категорій, які навчаються в Школі Конфуція: школярі різного віку, студенти ЗНУ, його викладачі, особи, котрі вже завершили навчання у закладах вищої освіти, тощо. Варто відзначити, що всі 55 слухачі, які були допущені до складання іспитів, успішно виконали поставлені перед ними завдання, що й засвідчили сертифікати. Ще 18 слухачів, які опановують китайську мову лише з квітня і ще не прослухали всього курсу, необхідного для складання іспиту, продовжать навчатися в Школі Конфуція наступного навчального року.

Ті ж, хто отримав сертифікат, зможуть в майбутньому вдосконалювати свої знання. Адже рівень HSK3 достатній, аби досягти рівня знань, необхідного для складання офіційного тесту, що дає право на навчанні в бакалавраті закладів вищої освіти Китайської Народної Республіки. Про це повідомив учасників заходу директор Школи від китайської сторони У Шихун. Він також поділився планами подальшого розвитку Школи Конфуція, що діє на базі ЗНУ. Він, зокрема, підкреслив, що її викладачі – висококваліфіковані педагоги-носії мови, котрі мають досвід викладання китайської іноземцям.

До речі, варто відзначити, що цього дня сертифікати вручили й представникам ЗНУ Аліні Крюк (факультет іноземної філології) і Володимиру Середі (колишній студент математичного факультету). Нещодавно вони гідно представили як Школу Конфуція, так і сам університет, посівши 3 командне місце у всеукраїнському етапі загальносвітового Чемпіонату знавців китайської мови, організованому представниками штаб-квартири Інститутів Конфуція при підтримці Посольства Китайської Народної Республіки в Україні.

Ще один член команди, яка представляла запорізьку Школу в цьому змаганні, Георгій Животок із факультету фізичного виховання, лише в квітні розпочав вивчати цю іноземну мову. Тож отримає сертифікат пізніше, після завершення відповідного курсу. Та варто відзначити, що студент доклав чимало зусиль для перемоги команди. Він дуже серйозно ставиться до вивчення китайської мови і продовжить опановувати її навіть на канікулах – у літній Школі Конфуція, учасники якої будуть мешкати на о. Хортиця й поєднають вивчення китайської мови та заняття ушу.

Усі слухачі Школи Конфуція щиро раділи отриманню сертифікатів, що засвідчили рівень їхнього володіння китайською. Багато хто з них має намір продовжити своє навчання, поглиблюючи знання з китайської мови та культури.

Як зазначив директор Школи Конфуція від української сторони Володимир Волков, розповідаючи про завершення навчального року слухачів школи, «100% із тих, хто був допущений до визначення рівня знань з китайської мови, успішно впоралися з поставленими перед ними завданнями. Як на мене, це – переконливе свідчення як високого рівня викладання в Школі Конфуція, так і старанності й наполегливості слухачів. Думаю, що такі факти доводять, що міф про неможливість вивчити китайську мову – саме міф. Ті, хто прагнуть знати китайську, наполегливо долають перешкоди й здобувають необхідні знання. Думаю, такими високими показниками ми зобов’язані й чудовій організації освітнього процесу китайськими викладачами, й повноті методичного забезпечення занять сучасними матеріалами від китайської сторони, і старанності слухачів. Нагадаю, що висока якість навчання в нашій Школі Конфуція підтверджено не лише на рівні Запорізької області, але й на загальноукраїнському рівні».

Нагадуємо, що зареєструватися на мовні курси можна за покликанням: https://bitly.su/Qvq4

Більше інформації можна отримати, завітавши за адресою: м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 55а, навч. корп. № 6, ауд. 212, або ж за телефоном: (061) 289-41-03, чи написавши на електронну адресу: tupakhina.olga@gmail.com

 

Таміла Тарасенко

 

Схожі новини