Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ взяли активну участь у заходах, приурочених до 70-річчя Запорізької області

Представники ЗНУ взяли активну участь у заходах, приурочених до 70-річчя Запорізької області

16.01.2009 14:29 Презентація

Керівництво та професорсько-викладацький склад нашого ВНЗ виступили співорганізаторами міжнародної науково-практичної конференції, присвяченої перспективам та пріоритетам розвитку нашого регіону. Крім того, представники ЗНУ взяли участь і в інших офіційних заходах, приурочених до цієї дати.

Зокрема, проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи, професор Федір Турченко взяв участь у презентації унікального проекту – книги «Запорізький край». Федір Григорович є одним із членів редакційного колективу цього видання. Книга дає змогу читачам отримати найбільш достовірну інформацію з історії міст та районів області. Також побували представники ЗНУ і в Запорізькому краєзнавчому музеї на урочистому відкритті фотовиставки «Запорізький регіон: вчора, сьогодні, завтра», де були представлені фотографії фотокореспондента прес-центру ЗНУ Василя Биченка. На думку міського голови м. Запоріжжя Євгена Карташова, близько трьохсот світлин, наявних в експозиції, краще за будь-які слова розкажуть про славетне минуле краю та його потенціал.
Серед інших заходів, присвячених ювілею області, заплановано випуск книги під робочою назвою «Видатні запоріжці», до якої ввійдуть відомості про випускників Запорізького національного університету, які здійснили чималий вклад у розвиток Запорізької області. Серед авторського колективу видання - науковці історичного факультету ЗНУ.

Схожі новини