Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На об’єктах ЗНУ цього літа відбуваються масштабні ремонтні роботи

На об’єктах ЗНУ цього літа відбуваються масштабні ремонтні роботи

19.06.2019 12:51 Все Головні новини Адміністративно-господарська частина Ремонт благоустрій територій

Протягом усього літнього сезону в інтенсивному режимі тривають ремонтні та інші господарські роботи на території студмістечка ЗНУ та на університетських базах відпочинку, що розташовані на о. Хортиця та у смт Кирилівка. Увесь процес знаходиться під особистим контролем ректора Миколи Фролова та проректора з навчально-виробничої роботи та матеріально-технічного забезпечення Сергія Кушніра, адже адміністрація університету турбується про створення комфортних умов для роботи та відпочинку освітян і студентів університету.

Як повідомив головний інженер Валентин Моцак, саме зараз майже в усіх корпусах ЗНУ відбуваються комплексні ремонтні заходи та реконструкції. Ціла низка приміщень облаштовуються під мультимедійні. Так, у навчальному корпусі № 1 аудиторія № 62 вже обладнана відповідними меблями, партами і повністю підготовлена до встановлення проектора, інтерактивної дошки тощо.

У навчальному корпусі № 2 низка аудиторій також переобладнуються під мультимедійні. Нещодавно завершився ремонт аудиторії № 229. Наразі здійснюється комплексні роботи в приміщенні № 117: тут відбувається поклейка та фарбування шпалер, заміна вікон та інші роботи. А з початку липня представники ремонтно-будівельної групи АГЧ планують розпочати ремонтувати аудиторію № 230. Окрім цього, косметичний ремонт здійснюється і в лекційній залі № 407, яку вже готують до початку нового навчального року.

Завершується масштабний ремонт правого крила коридору на 1 поверсі навчального корпусу № 4. Тут вже встановлені навісні стелі «Армстронг» із системою енергоощадних світильників, стіни оздоблені штукатуркою «короїд» та пофарбовані у рожево-абрикосовий колір, обраний у якості основного дизайнерського кольору у ЗНУ. Підлога вкрита OSB-плитами, а наостанок тут з’явиться лінолеумне покриття.

У приміщенні № 125 навчального корпусу № 5 зараз також відбуваються комплексні ремонтні роботи, пов’язані із уведенням в експлуатацію мультимедійних аудиторій. Незабаром розпочинають готувати й аудиторію № 204.

На території навчального корпусу № 6 маже місяць тому представники підрядної організації завершили комплексний ремонт коридору та приміщень на 5 поверсі. Наразі вони продовжують працювати й на 1 поверсі. Тут вже відремонтовано половину коридору та площадку біля сходів. Традиційний комплекс робіт – заміна дверей аудиторій та кабінетів, вікон, обладнання навісної стелі із спеціальними світлодіодними лампами, дизайнерська обробка стін тощо – тут гармонійно доповнюються покриттям підлоги плиткою. Також на поверсі здійснюється повна заміна розводки електроживлення. Варто відзначити, що у приміщенні № 115 ремонтникам вдалося зберегти паркетне покриття. В інших приміщеннях після ремонтів було вкладено лінолеум.

У навчальному корпусі факультету CПП зараз ремонтують аудиторію № 104, де незабаром також буде встановлене мультимедійне обладнання.

Загалом варто вказати, що останнім часом в майже 30 аудиторіях та приміщеннях корпусів № 1, 2, 4 і 5 ЗНУ було встановлено нових вікон на суму 500 тис грн.

Тривають ремонтні роботи і в спортивно-оздоровчому комплексі: тут здійснюється ремонт навчальної аудиторії № 119, де оновлюються стіни, стелі, встановлюють нові вікна та вкривають OSB-плитами підлогу, на які стелитимуть лінолеум. Насамкінець її також облаштують мультимедійним обладнанням і новими меблями. Окрім іншого, у роздягальнях на 1 поверсі завершується встановлення системи вентиляції душових приміщень, монтуються повітроводи.

Низка косметичних відновлювальних ремонтів відбувається і у студентських гуртожитках ЗНУ влітку.

Проте масштабністю вирізняються ремонтно-будівельні роботи, що зараз здійснюються на 2 поверсі комбінату громадського харчування ЗНУ, де раніше знаходилося молодіжне кафе. Будівельники університету вже розібрали вітражі, зняли стару плитку з підлоги, прибрали барну стійку, провели демонтажні роботи на балконі, розібрали закладені вікна тощо. Наразі тут відбуватиметься обладнання великої відкритої зали під коворкінг-центр.

Паралельно здійснюються й роботи з благоустрою територій студмістечка. На відрізку доріжки та площадки, що знаходиться за навчальним корпусом № 1, зараз працюють підрядники, які вкладають тротуарну плитку і бордюри. Таким чином буде облаштовано ділянку аж до будівлі університетської їдальні.

Масштабні ремонтні роботи цього літа відбуваються також на університетських базах відпочинку, що розташовані на о. Хортиця та у смт Кирилівка. Фахівці АГЧ працюють на території біостанції-профілакторію на острові та спортивно-фізкультурного комплексу «Студентська Січ». Після входження до складу ЗНУ Інженерного інституту, постала необхідність відновлення матеріальної бази цього комплексу: тут ремонтують дахи будівель, проводять реконструкцію і оновлення душових, трубопроводів, сантехніки тощо. Усі роботи здійснюють колективи рембудгрупи АГЧ університету та господарського відділу Інженерного інституту ЗНУ: зараз тут працюють сантехніки, електрики, малярі, покрівельники, газоелектрозварювальники, теплотехніки під керівництвом старшого виконавця робіт групи з поточного ремонту будівель та приміщень Віктора Сапи, начальника господарського відділу Віктора Борисова, теплотехніка 1 категорії Юрія Бородкіна, головного енергетика Станіслава Бєлоносова.

Окрім цього, у період підготовки до сезону відпочинку здійснювалися відповідні роботи на території ССОТ «Славутич» та бази відпочинку «Монтажник». Зокрема, на останньому об’єкті будівельники проводять перекриття даху у корпусі. Тож освітяни та студенти, охочі відпочити на узбережжі Азовського моря, мають звертатися за путівками до ППО ЗНУ: ауд. 209 навчального корпусу №4, або за телефонами: 228-76-05, 067-810-82-48.

Олена Хлистун