Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ підбили підсумки міжнародного проекту EUROPROC: другий рік реалізації

У ЗНУ підбили підсумки міжнародного проекту EUROPROC: другий рік реалізації

У ЗНУ підбили підсумки міжнародного  проекту EUROPROC: другий рік реалізації
20.06.2019 09:23 Все Головні новини Проектна діяльність EUROPROC Європейська проектна культура

Дев’ятнадцятого червня 2019 року відбулось останнє у цьому році робоче засідання проектної команди EURUPROC, яке було присвячено результатам виконання грантового проекту «Європейська проектна культура» впродовж 2018-2019 навчального року. Його реалізація здійснюється у ЗНУ в рамках європейської програми Еразмус+, напрямок Жана Моне.

Серед головних подій цього насиченого подіями року: відкриття Зали європейських студій, організація і проведення Дня європейських проектів у ЗНУ, циклу тренінгів для науково-педагогічних працівників з написання проектних заявок, двох конкурсів проектів для магістрів та аспірантів «Епіцентр молодіжних ініціатив», конкурсу проектів з вдосконалення іміджевої діяльності факультетів.

Навчання за модулем Жана Моне «Основи європейської проектної діяльності» здійснили аспіранти першого року навчання та магістри математичного факультету. До опанування цього важливого для всіх курсу приєдналась і група викладачів та аспірантів Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди в рамках укладеного договору про співробітництво між нашими вишами. Всі слухачі отримали Сертифікати про проходження навчання за модулем Жана Моне в рамках європейської програми Еразмус+.

Оскільки проект має не лише освітню, але й наукову складову, його результати висвітлено у низці наукових публікацій у виданнях, що входять до міжнародних наукометричних баз даних, у тому числі зарубіжних, а також презентовано на чотирьох міжнародних конференціях (Запоріжжя, Львів, Київ, Одеса); отримано Свідоцтво авторського права на твір.

Інформація про події, що відбуваються за проектом, систематично розміщується на електронних ресурсах проекту та на сайті ЗНУ, у Євродайджесті Української асоціації викладачів і дослідників європейської інтеграції, а також висвітлюються на регіональному телебаченні і ЗМІ.

Серед планів проектної команди (до складу якої входять проректори Олександр Гура, Юрій Каганов та доценти Вікторія Меняйло, Олена Тупахіна, Володимир Сарабєєв та Наталія Воронова) на наступний навчальний рік – презентація навчально-методичного посібника, який розкриває особливості формування європейської проектної культури у Запорізькому національному університеті, підготовка наступних груп магістрів та аспірантів з курсу «Основи європейської проектної діяльності»; організація конкурсів проектів для магістрів, аспірантів та працівників ЗНУ, а також проведення підсумкової конференції за проектом.

Академічний координатор

проекту EUROPROC