Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Результати реалізації у ЗНУ міжнародного проекту EUROPROC представили у нацакадемії педнаук України

Результати реалізації у ЗНУ міжнародного проекту EUROPROC представили у нацакадемії педнаук України

Результати реалізації у ЗНУ міжнародного проекту EUROPROC представили у нацакадемії педнаук України
25.06.2019 10:24 Все Головні новини Наука проектна діяльність

Двадцять першого червня 2019 р. у Національній Академії педагогічних наук України відбулась ІІІ Міжнародна наукова конференція Української асоціації дослідників освіти «Імплементація європейських стандартів в українські освітні дослідження», у роботі якої брали участь: Василь Кремень – президент НАПН України, Микола Євтух, академік НАПН України, Тарас Фініков, президент Міжнародного фонду досліджень освітньої політики, Світлана Щудло, президент Української асоціації дослідників освіти, Петро Крайнік, менеджер проектів Жана Моне Національного Еразмус+ офісу в Україні, а також близько 60 учасників з різних країн світу та України.

Дискусія проходила за напрямами: потенціал освітніх досліджень для розвитку освіти в Україні; прикладне значення освітніх досліджень для реформування педагогічної освіти в Україні; академічна доброчесність і європейські етичні стандарти у освітніх наукових дослідженнях.

Запорізький національний університет на цьому заході представляла академічний координатор міжнародного проекту EUROPROC, докторант Вікторія Меняйло, яка виступила з доповіддю «Технологія проектно-орієнтованого навчання у дослідницько-інноваційній підготовці докторів філософії в Україні». Освітні інновації, які запроваджуються у Запорізькому  національному університеті, викликали неабиякий інтерес у аудиторії та отримали схвальну оцінку з боку експертів, зокрема академіка НАПН України, д.пед.н., професора ЄвтухаМ.Б. та віце-президента Української асоціації дослідників освітид.пед.н., професора Заболотної О. А.

Наразі проектна команда EUROPROCузагальнює накопичений педагогічний досвід та готує до видання навчально-методичний посібник «Основи формування європейської проектної культури» (Автори: Гура О. І., Меняйло В. І., Тупахіна О. В. Сарабєєв В. Л., Воронова Н. В.), який планується презентувати у Запорізькому національному університеті та на наступній міжнародній конференції з цієї тематики.

 

Схожі новини