Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Обдарована молодь розуміє необхідність вивчення іноземних мов

Обдарована молодь розуміє необхідність вивчення іноземних мов

Обдарована молодь розуміє необхідність вивчення іноземних мов
25.06.2019 10:26 Все Головні новини Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології філологічні студії літня школа МАН

Днями відбулася зустріч доктора філологічних наук, професора кафедри німецької філології і перекладу Запорізького національного університету Олександри Ніколової із школярами Запоріжжя та Запорізької області «Літньої школи МАН для обдарованої молоді».

Професор Ніколова прочитала лекцію про проблеми та перспективи сучасних філологічних студій в Україні, звернувши особливу увагу на важливість міжкультурних комунікацій в умовах глобалізації, широкі горизонти, які відкриває участь в міжнародних проєктах Євросоюзу, необхідність високого рівня володіння іноземними мовами, а також звернула увагу на актуальні тенденції розвитку лінгвістики та літературознавства.

Особливу увагу Олександра Ніколова приділила суттєвим досягненням філологічних студій у Запорізькому національному університеті, наголосивши на беззаперечній якості викладання іноземних мов на факультеті іноземної філології ЗНУ, плідних результатах проєктної діяльності викладачів факультету. Лекторка акцентувала значущість вивчення романських, германських мов і зарубіжної літератури.

Юні науковці виявили інтерес до доповіді, ставили питання щодо перспектив працевлаштування після навчання на факультеті іноземної філології ЗНУ, доцільності вибору основної мови (англійської, німецької, французької чи іспанської) в умовах сучасної дійсності, окремо поцікавилися також можливістю вивчення китайської мови.

Аудиторія повністю погодилася з думкою про необхідність володіння іноземними мовами, без знання яких складно реалізувати себе в світі науки, вийти на високий рівень, необхідний для міжнародної співпраці, отримання грантів в межах проєктної діяльності тощо. Доповідач підкреслила, що саме такі можливості дає навчання на факультеті іноземної філології ЗНУ.

Щиро бажаємо обдарованій молоді знайти своє місце в світі науки, повністю реалізувати власний потенціал та чекаємо в стінах Запорізького національно університету, де завжди раді тим, хто бажає досконало оволодіти іноземними мовами та отримати глибокі знання з зарубіжної літератури.

 

Факультет іноземної філології

 

Схожі новини