Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Юридичний факультет цього року випустив 200 бакалаврів-правників

Юридичний факультет цього року випустив 200 бакалаврів-правників

Юридичний факультет цього року випустив 200 бакалаврів-правників
27.06.2019 11:26 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет Випускний

26 червня на юридичному факультеті Запорізького національного університету відбулося урочисте вручення дипломів цьогорічним випускникам бакалаврам за освітньою програмою «Правознавство».

На свято завітали представники адміністрації вишу, викладачі факультету, друзі, родичі випускників та гості, серед яких: віце-президент Запорізької торгово-промислової палати Андрій Куц, перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області Олексій Довгополов, випускники ЗНУ, керуючі партнери Адвокатського об’єднання «Гладкий, Яценко і партнери» Дмитро Гладкий і Дмитро Яценко, заступник директора Запорізького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України Наталія Корнеєва.

Цього року дипломи магістрів отримали 200 випускників денної та заочної форми навчання, з них дипломи з відзнакою отримали 14 бакалаврів.

Урочистості з нагоди вручення дипломів розпочалися традиційно проголошенням гімну України. На початку заходу привітала випускників бакалаврату із знаковою подією декан факультету Тетяна Коломоєць. Вона нагадала про пам’ятні події в житті випускників, перемоги на олімпіадах з права, у конкурсах наукових робіт та висловила переконання, що отримані знання дадуть випускникам можливість продуктивно працювати задля процвітання та добробуту нашої країни. Також вона побажала випускникам  особистого щастя, наснаги, професійного становлення, успіху у складанні ЗНО та вступі до магістратури юридичного факультету, адже диплом бакалавра – це тільки перший етап правничої кар’єри.

Від імені ректорату випускників привітав англійською і українською мовою проректор з наукової і міжнародної роботи Геннадій Васильчук, який наголосив, що випускники повинні бути вмотивовані і впевнені у тому, що зробили правильний вибір у житті, обравши юридичний фах. Крім того, Геннадій Миколайович закликав молодь пам’ятати, що вони отримали якісну освіту і продовжували працювати над вдосконаленням професійної майстерності, зокрема в магістратурі. Геннадій Васильчук побажав випускникам пронести найкращі спогади про роки навчання крізь усе життя, не забувати рідний університет, двері якого будуть завжди відкриті.  Також він виконав почесну місію вручення дипломів з відзнакою.

З теплими словами вітання звернулися до випускників і гості вишу, які вручали дипломи. Вони висловили переконання, що юридична освіта і професія – це велика відповідальність і честь для випускників та побажали молоді аби вони стали гідними представниками цієї професії, не зупинялись на досягнутому, знайшли своє покликання в житті, рухались вперед, а також були успішними і на роботі, і в особистому житті, реалізувались професійно, досягли великих перемог у кар’єрі, продовжували найкращі традиції факультету та гордо несли звання випускників юридичного факультету  Запорізького національного університету. Крім того, віце-президент Запорізької торгово-промислової палати Андрій Куц відзначив найактивніших випускників факультету грамотами за юридичну підтримку підприємництва.

Під час урочистостей студентські лідери та найактивніші студенти отримали від свого декана чимало почесних грамот і подяк за спортивні, наукові, творчі і громадські досягнення. Крім того, випускники звернулись до своїх викладачів із словами подяки за безцінні знання, досвід, всебічну підтримку і розуміння.

Гарним подарунком для випускників та гостей стала святкова програма, під час якої усіх гостей радували своїми пісенними талантами випускники Марина Щербина та Володимир Філатов. Наприкінці для випускників та гостей свята підготували віршовані привітання та відеосюрприз на згадку про кращі роки навчання.

 

 

 

Схожі новини