Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На ФСУ випускникам бакалаврату урочисто вручили дипломи

На ФСУ випускникам бакалаврату урочисто вручили дипломи

На ФСУ випускникам бакалаврату урочисто вручили дипломи
01.07.2019 14:51 Все Головні новини Факультети Соціології та управління ФСУ випускний

1 липня у Запорізькому національному університеті відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам бакалаврату факультету соціології та управління за спеціальностями «Соціологія», «Соціальна робота», «Філософія», «Політологія». На свято завітали викладачі факультету, друзі, родичі випускників та гості. Цього року дипломи магістрів отримали 105 випускників денної та заочної форми навчання, з них дипломи з відзнакою отримали 16 бакалаврів.

На початку заходу привітав випускників з однією із найважливіших подій у їхньому житті завідувач кафедри соціальної філософії та управління Тарас Бутченко, який висловив сподівання, що отримана ними підготовка забезпечить їм подальше професійне становлення. Також Тарас Іванович запевнив винуватців свята в тому, що двері ЗНУ будуть завжди для них відкриті. Він закликав молодь пам’ятати, що вони отримали якісну освіту і продовжували працювати над вдосконаленням професійної майстерності.

Долучилась до привітань і в. о. декана факультету соціології та управління, доцент кафедри соціології, кандидат філософських наук Тетяна Бірюкова, яка згадала найкращі роки навчання випускників на факультеті та висловила переконання, що отримані знання і компетентності дадуть випускникам можливість продуктивно працювати задля процвітання та добробуту нашої країни.  Вона побажала випускникам реалізації всіх планів, продовження навчання в магістратурі, особистого щастя, легкого і радісного життєвого шляху, успіху у роботі та професійного становлення.

З теплими словами вітання звернулися до випускників та виконали почесну місію врученя дипломів і науково-педагогічні працівники факультету: завідувач кафедри соціології Володимир Скворець, заступник декана з виховної роботи Олена Маловічко, професори кафедри соціальної філософії та управління Володимир Глазунов та Ігор Капріцин, доценти кафедри соціальної філософії та управління  Ель Гуессаб Карім, Ірина Цапліна, Олег Масюк,  старший викладач кафедри Яна Радчук та інші. Вони побажали випускникам щастя та успіху в особистому та професійному житті та висловили сподівання, що знання отримані на факультеті соціології та управління допоможуть стати самодостатніми особистостями та фахівцями своєї справи.

До своїх викладачів і наставників звернулися під час урочистостей випускники, які щиро подякували їм за докладені зусилля, терпіння, батьківську турботу і отримані знання, побажавши подальшої наснаги у роботі і творчого натхнення. Наприкінці урочистостей за традицією на всіх очікувала пам’ятна фотосесія.

 

Схожі новини