Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Запорізькому гідроенергетичному коледжі ЗНУ розпочався прийом документів від вступників

У Запорізькому гідроенергетичному коледжі ЗНУ розпочався прийом документів від вступників

У Запорізькому гідроенергетичному коледжі ЗНУ розпочався прийом документів від вступників
02.07.2019 17:01 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Коледжі та філії Запорізький гідроенергетичний коледж ЗНУ Інженерний інститут Запорізький гідроенергетичний коледж вступна кампанія-2019 відбіркова комісія

Першого липня в Запорізькому гідроенергетичному коледжі Запорізького національного університету розпочався прийом документів від абітурієнтів, які вступають до нього на базі 9 класів. Незважаючи на те, що вчора був лише перший день, коли майбутні студенти можуть написати заяву до вступу, вони не бажали відкладати це на потім і поспішають до коледжу. Це не випадково, бо за 3-4 роки, у залежності від обраної спеціальності, вчорашні школярі зможуть не лише завершити середню освіту, а й отримати перспективну спеціальність та державний диплом молодшого спеціаліста, який дає їм можливість продовжити навчання за скороченим терміном у Інженерному інституті ЗНУ.

Навчання в гідроенергетичному коледжі – це не лише можливість під керівництвом досвідчених викладачів отримати на денній або заочній формах навчання сучасну, затребувану в Україні та світі спеціальність, а й більш ніж 200 бюджетних місць на денній формі, можливість отримувати стипендію, чи сплачувати дуже помірну ціну за навчання на контрактній основі (4000 гр. семестр). Для тих, хто не мешкає у Запоріжжі ЗГЕК ЗНУ пропонує проживання у гуртожитку квартирного типу.

Отже, Запорізький гідроенергетичний коледж ЗНУ запрошує абітурієнтів отримати освіту за такими спеціальностями, як «Видавництво та поліграфія», «Прикладна механіка», «Будівництво та цивільна інженерія», «Теплоенергетика», «Галузеве машинобудування», «Гідроенергетика», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Маркетинг», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Облік і оподаткування». Більш детальну інформацію про спеціальності та їх спеціалізації можна отримати на сайті http://www.zgec.zp.ua/professions.html.

Строки прийому заяв для навчання на базі 9 класів з 01 по 13 липня 2019 р. (більш детальна інформація:

https://drive.google.com/file/d/1Iitz-6USVVC0AaN7SClrGAd2gXco9pOh/view ).

Для тих, хто збирається вступити на базі 11 класу (а ЗГЕК ЗНУ надає і таку можливість), вже розпочалася реєстрація електронних кабінетів, заяви у яких абітурієнти зможуть подати з 10 по 29 липня. Дізнатися більше можна на сайті приймальної комісії за посиланням:

https://drive.google.com/file/d/1JEZk1O776kxK3KIX2gjl1wmADodXtuRw/view .

Підготуватися до вступних іспитів на базі 9 класів абітурієнтам допоможе програма фахових вступних випробувань, з якою вони зможуть ознайомитися на сторінці:

https://drive.google.com/drive/folders/18pK75BK_zCUNt9C5Uiwi7tik1-R35zhu

Якщо абітурієнт бажає стати студентом ЗГЕК ЗНУ після 11 класу, то для вступу необхідно подати сертифікати ЗНО, перелік яких знаходиться на сторінці приймальної комісії:http://www.zgec.zp.ua/rules.html.

На всі запитання абітурієнтів дадуть вичерпні відповідь висококваліфіковані співробітники приймальної комісії та відповідальний секретар ПК Барінова Юлія Анатоліївна.

Запорізький гідроенергетичний коледж знаходиться за адресою: м. Запоріжжя вул. Мінська, 10. Телефони: (095)717-34-64, (068)73-82-592, (061)224-87-34.

Приймальна комісія працює з понеділка по п’ятницю – з 8.00 до 17.00, у суботу (06.07 та 13.07.19) з 8:00 до 16:00, у неділю (07.07.19) – з 8:00 до 15:00. Перерва – 12.00-12.30.

 

Інженерний інститут

 

Схожі новини