Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Відбувся перший випуск бакалаврів Інженерного інституту ЗНУ

Відбувся перший випуск бакалаврів Інженерного інституту ЗНУ

Третього липня в конференц-залі Інженерного інституту в урочистій обстановці відбувся перший випуск бакалаврів Інженерного інституту Запорізького національного університету.

На свято завітали не лише випускники, а й їх батьки та професорсько-викладацький склад інституту.

З вітальними словами до випускників звернулися проректор з науково-педагогічної роботи та технічної освіти Віктор Банах і директор Інженерного інституту Геннадій Коломоєць.

Віктор Банах зазначив, що сьогодні випускники-бакалаври здійснили важливий крок у житті – отримали базову вищу освіту. А це означає, що вони вже багато чого знають і вміють. Віктор Аркадійович висловив подяку випускникам за те, що вони витримали ці важкі роки навчання, бо наука –нелегка справа. Він закликав бакалаврів продовжити освіту в магістратурі. Віктор Аркадійович зазначив, що не слід відкладати вступ до неї на інші роки, а треба скористатися тим, що в цьому році ще є можливість вступити на технічні спеціальності без складання ЄВІ. На завершення промови Віктор Аркадійович побажав випускникам досягти всього, що вони запланують у житті, щоб удача була поруч з ними, коли вони складатимуть іспити в магістратуру чи влаштовуватися на роботу, і, звичайно ж, ніколи не забувати, що хоч робота і дуже важлива, але існує й особисте життя, родина, діти.

Від імені колективу Інженерного інституту зі знаменним днем випускників привітав Геннадій Коломоєць. Він побажав міцного здоров’я, особистого щастя та трудових успіхів. Геннадій Павлович висловив надію, що у стінах інституту випускники отримали саме ті знання та навички, які допоможуть їм у професійному кар’єрному зростанні, яке неодмінно буде супроводжуватися фінансовою стабільністю і реалізацією їх, як особистостей. Геннадій Павлович наголосив, що бакалаврський рівень у системі ієрархії вищої освіти – нижчій. Щоб у майбутньому не було перешкод для отримання керівних посад та більш високої заробітної платні, потрібно не зупинятися на досягнутому, а вступати до магістратури. На завершення промови, Геннадій Павлович ще раз привітав випускників зі святом та висловив сподівання, що незабаром ми знову зустрінемося з ними, але вже у магістратурі Інженерного інституту ЗНУ.

І ось, нарешті, настав урочистий момент, якого всі з нетерпінням чекали. Один за одним на сцену стали виходити бакалаври-відмінники факультетів інституту. Дипломами та грамотами нагородили кращих з кращих декан факультету будівництва та цивільної інженерії Олександр Федченок та його заступник з навчальної роботи Каріна Бєлоконь; декан факультету енергетики, електроніки та інформаційних технологій Віктор Коваленко; декан факультету металургії Владислав Румянцев та його заступник з виховної роботи Тетяна Нестренко; заступники декана факультету економіки та менеджменту з виховної та профорієнтаційної роботи Євген Мержинський та Лев Феофанов.

Музичними номерами привітали випускників артисти Центру культури ЗНУ Марія Сур та Максим Власенко і, звичайно ж, найулюбленіша співачка студентів, викладачів та співробітників Інженерного інституту, провідний фахівець Центру культури ЗНУ Анастасія Гітуляр.

Завершуючи урочисту частину, ведучі ще раз привітали випускників з успішним завершенням навчання та захистом кваліфікаційних робіт бакалаврів, а також побажали випускникам щасливої долі та запросили продовжити свято вже на факультетах, де вони зможуть отримати дипломи.

Вітаємо бакалаврів першого випуску Інженерного інституту Запорізького національного університету! Нехай в житті вас супроводжують лише успіх та удача, а нові знання допоможуть у професійній кар'єрі. З нетерпінням чекатимемо на нову зустріч з вами, але вже як з магістрами Інженерного інституту ЗНУ!

Інженерний інститут