Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Пробне тестування в ЗНУ пройшли більше 2 тисяч абітурієнтів

Пробне тестування в ЗНУ пройшли більше 2 тисяч абітурієнтів

26.01.2009 16:48 Зовнішнє незалежне оцінювання

Прагнення якомога краще підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання знань зібрало в Запорізькому національному університеті більше 2 тисяч вступників. Вчора тут проводилися безкоштовні пробні тестування з «найпопулярніших» дисциплін – української мови та літератури й історії України.

Окрім бажання за будь-яких обставин перевірити свої знання, особливої схвильованості серед абітурієнтів не спостерігалося. Напевне тому, що це була лише “репетиція” зовнішнього оцінювання. Почувати себе впевнено допомагали вступникам фахівці факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ, які перед тестуванням розповідали, як краще підготуватися до ЗНО та як контролювати свої емоції.
Значну увагу організатори пробних тестувань приділили і питанню правильного оформлення документів. “Я не знала, як проходитиме тест і як треба заповнювати бланк, – розповідає учениця 11-А класу ЗОШ №5 м. Запоріжжя, Роксолана Ткачук, – тож тепер я буду впевненіше почуватися під час тестування».
Після невеликого «інструктажу», кожен абітурієнт отримав тестові завдання, на виконання яких відводилося три години. Про результати перевірки своїх знань з української мови та літератури й історії України вступники зможуть дізнатися вже 1 лютого. Інформація буде оприлюднена на університетських стендах та на сайті.
Нагадаємо, що пробні тестування з математики та фізики відбудуться 1 лютого, з іноземних мов – 8 лютого, з хімії, географії та біології – 15 лютого.

Схожі новини