Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / До Запорізького національного університету на сьогодні подано 6700 заяв від вступників

До Запорізького національного університету на сьогодні подано 6700 заяв від вступників

До Запорізького національного університету на сьогодні подано 6700 заяв від вступників
12.07.2019 15:28 Все Головні новини Вступна кампанія

У Запорізькому національному університеті триває вступна кампанія-2019. Зараз продовжується реєстрація електронних заяв вступників. Зокрема, сьогодні (на 14.00) вже зареєстровано 6 тисяч 700 заяв від вступників на 1 курс бакалаврату.

Із них 3.700 - оброблених заяв, 473 - зареєстровані заяви, 300 - затримані у зв'язку з помилками і 39 - відмов у реєстрації заяв.

Відзначимо, що за консультацією щодо особливостей реєстрації заяв для вступу можна звернутись до кваліфікованих фахівців приймальної комісії ЗНУ. Крім того, інструкції щодо роботи з системою подання заяв в електронній формі можна переглянути за покликанням: https://ez.osvitavsim.org.ua

Зауважимо, що вступники можуть переглянути конкурсні пропозиції на вступ на інтернет-сайті Єдиної державної електронної бази з питань освіти в розділі #ВСТУП2019 (vstup.edbo.gov.ua ) та інтернет-сайті Освіта.UA ( vstup.osvita.ua ).

Нагадаємо також, що з 1 липня вступники можуть реєструвати особисті кабінети в режимі онлайн.  В цьому році, щоб вступити до закладу вищої освіти, випускникам шкіл знадобиться свідоцтво про наявність повної загальної освіти або атестат про повну загальну середню освіту.  Обов'язково потрібні сертифікати ЗНО.  Можна подавати сертифікат за останні три роки.  Для того, щоб зареєструватися в особистий кабінет вступника, необхідно ввести електронну пошту, пароль, номер, пін-код і рік отримання сертифіката ЗНО.  Також потрібно вказати свідоцтво про середню освіту і середній бал атестата.

З електронного кабінету заяви до закладів вищої освіти можна подавати з 10 до 22 липня - для тих, хто вступає на основі ЗНО, а для тих, хто вступає на основі співбесіди, вступних іспитів і творчих конкурсів, – до 16 липня. Співбесіди будуть проходити з 17 до 19 липня включно, вступні іспити - з 17 по 22 липня, творчі конкурси - з 1 по 10 липня, додаткова сесія творчих конкурсів (для вступу тільки за кошти фізичних та юридичних осіб) – з 11 по 22 липня.

Із будь-яких питань щодо вступу-2019, отримання необхідної консультації, зокрема юридичної, створення електронного кабінету вступника та інших питань радимо звертатися до фахівців приймальної комісії ЗНУ.

Зокрема, ви можете:

- написати лист на електронну пошту: pk.znu.ua@gmail.com;

- зателефонувати за номером:  (061)764-67-53;

- завітати особисто за адресою: вул. Жуковського, 66б, навчальний корпус № 2, каб. №№ 114, 115.

Крім того, усі охочі можуть знайти потрібну інформацію на сайті Запорізького національного університету в рубриці "Вступнику" та на сайті Приймальної комісії https://www.znu.edu.ua/ukr/pk та https://web.znu.edu.ua/pk/index.php

.

 

 

 

 

Схожі новини