Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Запорізькому гідроенергетичному коледжі ЗНУ завершився прийом заяв від вступників на базі 9 класів

У Запорізькому гідроенергетичному коледжі ЗНУ завершився прийом заяв від вступників на базі 9 класів

У Запорізькому гідроенергетичному коледжі ЗНУ завершився прийом заяв від вступників на базі 9 класів
15.07.2019 14:07 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Коледжі та філії Запорізький гідроенергетичний коледж ЗНУ Інженерний інститут Запорізький гідроенергетичний коледж відбіркова комісія вступ на базі 9 класів вступна кампанія-2019

Тринадцятого липня у Запорізькому гідроенергетичному коледжі Запорізького національного університету завершився прийом заяв та документів від вступників на базі 9 класів. Як розповіли представники відбіркової комісії, заяви до коледжу подали 197 абітурієнтів. Серед спеціальностей, на які можна вступити на базі 9-х класів, найбільшою популярністю користуються «Видавництво та поліграфія», на яку подано 52 заяви; «Галузеве машинобудування» – 46 заяв; «Будівництво та цивільна інженерія» 24.

Обравши навчання за спеціальностями Запорізького гідроенергетичного коледжу, абітурієнти зробили перший крок до успіху, але, щоб стати студентами, вступникам необхідно подолати вступні іспити, які почалися 14 липня, і триватимуть до 17 липня. Нагадуємо, що підготуватися до вступних іспитів на базі 9 класів абітурієнтам допоможе програма фахових вступних випробувань, із якою можна ознайомитися на сторінці:

https://drive.google.com/drive/folders/18pK75BK_zCUNt9C5Uiwi7tik1-R35zhu

Дізнатися, чи зараховані ви до ЗГЕК ЗНУ, ви зможете 19 липня.

Подання документів до коледжу на базі 9-х класів завершено, але воно продовжується для абітурієнтів, які вступають на базі 11 класів. Отже, якщо ви бажаєте навчатися під керівництвом досвідчених викладачів, які допоможуть вам оволодіти сучасною, затребуваною в Україні та світі спеціальністю, отримувати стипендію, чи сплачувати дуже помірну ціну за навчання на контрактній основі, то Запорізький гідроенергетичний коледж чекає на вас! Навчання здійснюється за денною та заочною формами, за такими спеціальностями, як «Видавництво та поліграфія», «Прикладна механіка», «Будівництво та цивільна інженерія», «Теплоенергетика», «Галузеве машинобудування», «Гідроенергетика», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Маркетинг», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Облік і оподаткування». Зверніть увагу, що вступити на спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», а також «Облік і оподаткування» (на які виділено велику кількість бюджетних місць) можна тільки на базі 11 класів. Більш детальну інформацію о спеціальностях та їх спеціалізаціях можна дізнатися на сайті http://www.zgec.zp.ua/professions.html.

Щоб стати студентами ЗГЕК ЗНУ на базі 11 класів вам потрібно з 10 по 29 липня подати заяву до вступу у свій особистий електронний кабінет (реєстрація розпочалася 1 липня). На конкурс приймаються сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання не нижче 100 балів. Перелік сертифікатів ЗНО знаходиться на сторінці коледжу за адресою: http://www.zgec.zp.ua/rules.html.

Ті, хто отримали дипломи кваліфікованих робочих, зможуть вступити до ЗГЕК ЗНУ без ЗНО, склавши вступні іспити. Прийом заяв від таких абітурієнтів завершується 22 липня. Підготуватися до вступних іспитів допоможе програма, яка розташована на сторінці: http://www.zgec.zp.ua/rules.htmlу підрозділі: «Документи».

Зверніть увагу, що всі випускники Запорізького гідроенергетичного коледжу зможуть продовжити навчання, вступивши без ЗНО до Інженерного інституту ЗНУ відразу на ІІ чи ІІІ курси, а по закінченню отримати ступінь бакалавра, а потім і магістра.

На всі запитання абітурієнтів, що стосуються вступу до ЗГЕК ЗНУ чи навчання у коледжі, дадуть вичерпні відповіді, висококваліфіковані співробітники відбіркової комісії та її відповідальний секретар Барінова Юлія Анатоліївна. За необхідністю співробітники ВК допоможуть вам і у реєстрації електронних кабінетів, чи підкажуть як правильно подати заяву в електронному вигляді.

До завершення подання заяв до Запорізького гідроенергетичного коледжу ЗНУ на базі 11 класів залишається 2 тижні. Шановні абітурієнти! Не відкладайте подання заяв на останній день, а зробіть це вже сьогодні! Нагадуємо, що відбіркова комісія ЗГЕК ЗНУ працює для вас без вихідних із понеділка по п’ятницю – з 8.00 до 17.00, у суботу з 8:00 до 16:00, у неділю – з 8:00 до 15:00. Перерва – 12.00-12.30.

Відбіркова комісія ЗГЕК ЗНУ розташована за адресою: м. Запоріжжя, вул. Мінська, 10. Телефони: (095)717-34-64, (068)73-82-592, (061)224-87-34.

 

Інженерний інститут

 

 

 

 

 

Схожі новини