Інженерний інститут ЗНУ запрошує на навчання за освітніми програмами, пов’язаними з фінансовою діяльністю

Фінанси, банківська справа та страхування одна із основних спеціальностей економічного напряму, за якою готують фахівців для роботи у фінансових установах, фінансових службах підприємств та організацій різних форм власності. Галузь діяльності фінансиста – планування та управління фінансовими потоками. Головне завдання фінансиста – вміти раціонально розпоряджатися коштами, знаходити шляхи зменшення витрат і збільшення прибутку, здійснювати фінансовий контроль тощо. Сьогодні професія фінансиста одна з найпрестижніших та високооплачуваних у світі, саме тому в Інженерному інституті Запорізького національного університету на кафедрі фінансів банківської справи та страхування відкрито набір на навчання за трьома новими освітніми програмами цієї спеціальності. Це – «Фінанси держави та підприємницьких структур», навчаючись за якою дає можливість отримати ступінь бакалавра, а також «Управління державними та місцевими фінансами» та «Управління фінансами підприємницьких структур», за якими навчаються для здобуття ступеню магістра.
Отже, щоб вступити до Інженерного інституту на навчання за освітньою програмою «Фінанси держави та підприємницьких структур» вам необхідно мати загальну чи спеціальну середню освіту, або отримати кваліфікацію молодшого спеціаліста. Навчання здійснюється як за денною, так і за заочною формами, за рахунок державних коштів або за кошти юридичних і фізичних осіб. Цього року обсяг прийому на денну форму – 15 осіб, а на заочну – 25.
В залежності від того бажаєте ви навчатися на бюджетній чи контрактний основі, вам необхідно подати такі сертифікати ЗНО: для навчання за рахунок держави – з української мови та літератури, математики та з географії або іноземної мови (за вибором); для навчання за контрактом – з української мови та літератури, з історії України та з математики або іноземної мови (за вибором).
Термін навчання для студентів денної форми складає 4 роки, а для заочної – 5 років (240 кредитів ЄКТС). За час навчання ви отримаєте навички вирішення складних спеціалізованих завдань та практичних проблем у галузі фінансів, банківської справи та страхування; застосування окремих методів і положень фінансової науки тощо.
Після закінчення навчання ви як випускник пройдете атестацію у формі публічного захисту кваліфікаційної роботи й отримаєте освітню кваліфікацію бакалавр. Перед вами відкриються перспективи успішної кар’єри та високої заробітної плати на посадах дилерів та брокерів із заставних та фінансових операцій; страхових агентів; консультантів із подорожей та організаторів подорожей; оцінювачів та аукціоністів, а також інших фахівці в галузі фінансів і торгівлі; помічників керівників підприємств, установ та організацій; інспекторів податкової служби тощо.
Але випускники-бакалаври мають можливість не лише успішно працевлаштуватися, а й підвищити свій професійний рівень, навчаючись в магістратурі за освітніми програмами «Управління державними та місцевими фінансами» або «Управління фінансами підприємницьких структур». Цього року обсяг прийому на всі форми навчання за вищезазначеними освітніми програмами складає по 20 осіб.
Для вступу до магістратури вам необхідно надати сертифікати ЄВІ з іноземної мови та скласти фахове вступне випробування в університеті. Термін навчання – 1 рік та 5 місяців.
По завершенню магістратури за освітньою програмою «Управління державними та місцевими фінансами» ви зможете посісти посади менеджерів у сфері пенсійного державного та недержавного страхування; стати професіоналами з фінансово-економічної безпеки; державної служби; помічниками-консультантами народних депутатів України, радниками в органах державної влади тощо.
Після завершення навчання за освітньою програмою «Управління фінансами підприємницьких структур» ви зможете посісти посади менеджерів з фінансової діяльності; фінансового лізингу; із надання кредитів; із питань регіонального розвитку; із зовнішньоекономічної діяльності. Професіонально працювати з цінними паперами. Стати фахівцем із депозитарної діяльності; із корпоративного управління; із питань фінансово-економічної безпеки підприємств, установ та організацій тощо.
Дізнатися більше про освітні програми «Фінанси держави та підприємницьких структур», «Управління державними та місцевими фінансами» та «Управління фінансами підприємницьких структур», можна, звернувшись до Консультаційного центру Приймальної комісії ЗНУ за адресою: вул. Жуковського, 66-б (навчальний корпус №2), ауд. 114, 115, телефон: (061)764-67-53.
Необхідну інформацію про освітню програму можна знайти й за покликаннями:
Фінанси держави та підприємницьких структур:
https://www.znu.edu.ua/opp2019-ii/4140.ukr.html
Управління державними та місцевими фінансами:
https://www.znu.edu.ua/opp2019-ii/4179.ukr.html
Управління фінансами підприємницьких структур:
https://www.znu.edu.ua/opp2019-ii/4180.ukr.html
Інженерний інститут