Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускниця ЗНУ Марина Черняк здобула «бронзу» на Ґран-прі Будапешта дзюдо

Випускниця ЗНУ Марина Черняк здобула «бронзу» на Ґран-прі Будапешта дзюдо

Випускниця ЗНУ Марина Черняк здобула «бронзу» на Ґран-прі Будапешта дзюдо
17.07.2019 09:41 Все Головні новини Університет спорт дзюдо перемога

Випускниця Запорізького національного університету, відома запорізька спортсменка Марина Черняк (вагова категорія до 48 кг) виграла бронзу на Ґран-прі Будапешта (Угорщина) з дзюдо.

У першій сутичці Марина за рахунок «ваза-арі» перемогла на Golden score чемпіонку Європи серед кадетів 2013 року Лейлу Алієву з Азербайджану.

У чвертьфіналі проти бронзової призерки недавніх Європейських ігор Хулії Фіґерова з Іспанії Марина Черняк після контрприйому програла чисто і відповідно продовжила боротьбу у втішному турнірі.

У півфіналі Марина перемогла чинну чемпіонку Азії Лі Янан із Китаю. Суперниця програла, отримавши три «шидо» за порушення правил боротьби.

Однак найважливішу перемогу Марина Черняк здобула в сутичці за бронзу проти призерки 11-ти чемпіонатів Європи, дворазової чемпіонки континенту, бронзової призерки Олімпійських ігор Еви Черновіцкі з Угорщини. Долю напруженої сутички Марина вирішила, виконавши переможний кидок на «іппон» з допомогою внутрішнього зачіпу. Цікаво, що Марина Черняк зустрічалася з Евою Черновіцкі вшосте. Чотири перші сутички виграла угорка, а цьогоріч українка перемагає вже вдруге. Вперше це сталося у фіналі Ґран-прі у Тель-Авіві в січні.

 

Схожі новини