Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка ЗНУ Анна Панова посіла 2 місце чемпіонату України з важкої атлетики

Студентка ЗНУ Анна Панова посіла 2 місце чемпіонату України з важкої атлетики

18.07.2019 09:05 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання Університет факультет фізичного виховання спорт важка атлетика перемога

Спортсмени Запорізького національного університету продовжують завойовувати медалі чемпіонату України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок, який триває в місті Городок (Харківської області). У скарбничку Запорізької збірної «срібло» додала вихованка ЗОШВСМ, ЗСУ, студентка Запорізького національного університету Анна Панова.

У ваговій категорії 64 кг вихованка заслуженого тренера України, викладача факультету фізичного виховання ЗНУ Анатолія Орлова стала другою. У сумі двоборства Анна виборола результат 173 кг.

Нагадаємо, що напередодні у цьому чемпіонаті два студенти ЗНУ Дмитро Вороновський і Тарас Гришин (тренери – Анатолій Орлов й Олександр Слободянюк) уже вибороли «золоті» медалі.

Дмитро Вороновський у ваговій категорії 55 кг виборов золото з результатом 245 кг у сумі двоборства. А Тарас Гришин став чемпіоном у ваговій категорії 67 кг, з результатом у сумі двоборства 271 кг.