Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У спортсменів ЗНУ – нові перемоги на чемпіонаті України з важкої атлетики серед чоловіків і жінок

У спортсменів ЗНУ – нові перемоги на чемпіонаті України з важкої атлетики серед чоловіків і жінок

У спортсменів ЗНУ – нові перемоги на чемпіонаті України з важкої атлетики серед чоловіків і жінок
22.07.2019 12:24 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання Університет факультет фізичного виховання спорт важка атлетика перемога

Чемпіонат України з важкої атлетики серед чоловіків і жінок (м. Городок, Харківської області) виявився переможним для спортсменів Запорізького національного університету. Стало відомо про нові нагороди важкоатлетів ЗНУ: вони додали до скарбнички запорізької збірної золоту та срібну медаль.

У ваговій категорії +109 кг чемпіоном України став Олег Ганзенко з результатом у сумі двоборства 390 кг. При цьому Олег ще й встановив три рекорди України серед юніорів — 2 у ривку 173 та 177 кг і у сумі двоборства 390 кг. Спортсмен — вихованець ОСДЮСШОР-ЗОШВСМ, ЗСУ, студент Запорізького національного університету.

Студентка ЗНУ, вихованка ОСДЮСШОР-ЗОШВСМ, ФСТ «Спартак» Анастасія Манєвська, своєю чергою, виборола «срібло» у ваговій категорії 76 кг з результатом у сумі двоборства 187 кг.

Нагадаємо, що на цьому чемпіонаті не менш успішно виступили інші важкоатлети університету. Дмитро Вороновський і Тарас Гришин напередодні  вибороли «золоті» медалі. Дмитро Вороновський у ваговій категорії 55 кг виборов золото з результатом 245 кг у сумі двоборства. А Тарас Гришин став чемпіоном у ваговій категорії 67 кг, з результатом у сумі двоборства 271 кг.

А студентка Запорізького національного університету Анна Панова у ваговій категорії 64 кг стала другою. У сумі двоборства Анна виборола результат 173 кг.

Колектив Запорізького національного університету пишається своїми спортсменами, вітає їх і заслуженого тренера України, викладача факультету фізичного виховання ЗНУ Анатолія Орлова й заслуженого тренера України Олександра Слободянюка та зичить їм нових перемог!

 

Схожі новини