Улітку традиційно тривають масштабні ремонтно-будівельні роботи на території студмістечка ЗНУ. Фахівці адміністративно-господарської частини, проректор з навчально-виробничої роботи та матеріально-технічного забезпечення Сергій Кушнір та головний інженер Адміністративно-господарської частини Валентин Моцак здійснюють постійний контроль за якістю виконуваних робіт будівельниками рембудгрупи ЗНУ та підрядними організаціями.
Адже серед пріоритетів керівництва ЗНУ – створення комфортних умов для навчання студентів та роботи викладачів і співробітників вишу, зміцнення його матеріально-технічної бази, впорядкування університетської території. Ці питання перебувають на особистому контролі ректора ЗНУ Миколи Фролова. Варто наголосити, що паралельно з плановими ремонтами в будівлях різних корпусів проводиться масштабна модернізація прилеглої території будівель корпусів і гуртожитків, зокрема, проводяться ремонтні роботи з укладання тротуарної плитки, бордюрів, доріжок біля першого корпусу і четвертого гуртожитку та благоустрою території. Цей напрямок роботи знаходяться вже на стадії завершення і прискореними темпами йде підготовка до здачі будівельних робіт. Загалом, було виконано великий обсяг робіт із благоустрою: починаючи від площадки за навчальним корпусом № 1 й уздовж усієї доріжки, яка веде до будівлі комбінату громадського харчування ЗНУ. Наразі залишається завершити цей комплекс робіт на майданчику біля самої університетської їдальні.
Окрім іншого, до початку вступної кампанії університетські будівельники встигли здійснити переобладнання правого крила коридору на 1 поверсі навчального корпусу № 4, де розташовується кімната відбіркової комісії на старші курси бакалаврату (№ 108). Також проводяться ремонтні і будівельні роботи в інших корпусах. Близько двадцяти таких новітніх аудиторій прискореними темпами ремонтують і готують до здачі в експлуатацію співробітники АГЧ. Загалом, усі роботи в корпусах і території студмістечка ЗНУ проходять згідно з попередньо узгодженим планом.
Невдовзі керівництво АГЧ планує продовжити й реконструкцію приміщення на 2 поверсі комплексу громадського харчування, де має розпочати свою діяльність студентський коворкінг-центр. Загалом, увесь аудиторний фонд та територія студмістечка ЗНУ після проведення літніх робіт буде готовий до початку навчального року.

