Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Запорізький національний університет увійшов до топ-20 за кількістю поданих вступниками заяв

02.08.2019 12:57 Все Головні новини Університет вступна кампанія-2019 рейтинг

Інформаційна система «Вступ.ОСВІТА.UA», що публікує рейтингові списки вступників, оприлюднила топ-100 вітчизняних закладів вищої освіти за кількістю поданих заяв від вступників. Запорізький національний університет увійшов до першої двадцятки і став за цим показником кращим серед запорізьких ЗВО.

Запорізький національний університет посів 18 місце (10705 заяв від вступників). Для порівняння, Національний університет «Запорізька політехніка» посів 44 місце (5065 заяв), а Запорізький державний медичний університет – 81 місце (3250 заяв).

Це – переконливе свідчення того, що ЗНУ користується популярністю серед вступників, які прагнуть здобувати якісну й сучасну вищу освіту в цьому університеті.

Загалом, за даними Інформаційної системи «Вступ.ОСВІТА.UA», до вітчизняних закладів вищої освіти подано більше 1 млн 500 тисяч заяв від вступників. У тому числі 922 тисячі заяв подано вступниками на основі повної загальної середньої освіти (11 клас) на навчання для здобуття кваліфікаційних рівнів бакалавра та медичного магістра на базі повної загальної середньої освіти за всіма формами навчання.

Більше про цей рейтинг ви можете дізнатися за покликанням: http://osvita.ua/consultations/bachelor/65178/?fbclid=IwAR3vBMvNRkfp1LU-36U9e5QQ3aze6vW1KfZ4dOX7MCAF3jmsc7lMgFxqMGQ