Новини пресслужби ЗНУ / Новини / 31 липня для вступників завершується термін виконання умов до зарахування на 1 курс освітнього ступеня «бакалавр» за держзамовленням

31.07.2019 14:00 Все Головні новини Університет вступна кампанія-2019 приймальна комісія бакалаврат

Тридцять першого липня в Запорізькому національному університеті добігає до завершення важливий етап вступної кампанії-2019. Цього дня, згідно правил прийому, особам, які рекомендовані на місця державного або регіонального замовлення, потрібно до 18.00 особисто принести оригінали необхідних документів і тим самим виконати умови до зарахування на 1 курс освітнього ступеня «бакалавр» за держзамовленням.

Зарахування вступників на навчання за державним замовленням відбудеться до 12-ої години 1 серпня. Ті, хто відмовляться від рекомендації або не виконають вимоги до зарахування, будуть позбавлені можливості вступу на місце за держзамовленням у 2019 році.
Нагадаємо, що цього року Міністерство освіти і науки України виділило 353 місця для вступників до ЗНУ на 1 курс освітнього ступеня «бакалавр» за державним замовленням як на денну, так і на заочну форму здобуття освіти. Серед найбільш затребуваних спеціальностей варто відзначити такі, як «філологія (переклад)», «право», «дошкільна освіта», «психологія», «туризм», «програмна інженерія» тощо.
Переважна більшість вступників, рекомендованих на місця державного або регіонального замовлення, на сьогодні вже виконали необхідні для зарахування умови. Вступники, які рекомендовані на місця державного або регіонального замовлення, ще можуть до 18.00 31 липня виконати умови до зарахування – принести оригінали документів до приймальної комісії ЗНУ: за адресою: вул. Жуковського, 66б, навчальний корпус № 2, каб. №№ 114, 115; тел.: (061)764-67-53.
Слідкуйте за інформацією про перебіг вступної кампанії на сайті Запорізького національного університету у розділах «Новини» та на сайті Приймальної комісії: https://www.znu.edu.ua та https://www.znu.edu.ua/ukr/pk