Стара версія
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Студент ЗНУ Андрій Васильєв здобув «бронзу» чемпіонату України з легкої атлетики серед дорослих та молоді

20.08.2019 10:03 Все Головні новини Факультети Юридичний Університет юридичний факультет спорт легка атлетика перемога

Під час командного чемпіонату України з легкої атлетики серед дорослих та молоді (м. Луцьк) запорізькі спортсмени блискуче представили Федерації легкої атлетики Запорізької області. Серед тих, хто приніс медалі до скарбнички збірної, – другокурсник юридичного факультету Запорізького національного університету Андрій Васильєв.

Андрій разом з іншими представниками чоловічої збірної Запорізької області – Романом Кравцовим, Яном Конящим, Олександром Ничиком – виступив в естафеті 4х100 м. Хлопці показали результат 41.77 с, принісши команді легкоатлетів бронзову медаль.
Варто відзначити, що вдалі виступи запорізьких легкоатлетів мали особливе значення. Адже ці змагання були відбірковим етапом на командний чемпіонат Європи (м. Бидгощ, Польща).
До речі, вісімнадцятирічний Андрій Васильєв на сьогодні вже має значні спортивні здобутки. Він – майстер спорту України з бігу на 100 метрів, дворазовий чемпіон України й фіналіст юнацького чемпіонату Європи.
Колектив Запорізького національного університету вітає Андрія з черговою перемогою та зичить йому нових досягнень й успіхів!