Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / ЗНУ увійшов до переліку ЗВО, які проводять навчальні курси в галузі примусового виконання судових рішень

ЗНУ увійшов до переліку ЗВО, які проводять навчальні курси в галузі примусового виконання судових рішень

ЗНУ увійшов до переліку ЗВО, які проводять навчальні курси в галузі примусового виконання судових рішень
21.08.2019 16:04 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет Центр післядипломної освіти курси приватні виконавці

На юридичному факультеті ЗНУ під час підготовки фахівців правової галузі велику увагу приділяють практичному складнику освітнього процесу. Своєю чергою, це призводить до тісної співпраці між науковцями факультету, а також Міністерством юстиції України й важливими закладами й установами нашого краю, зокрема Головним територіальним управлінням юстиції в Запорізькій області. Високий рівень знань і професіоналізм викладачів університету дозволяє їм допомагати посадовцям підвищувати кваліфікацію, а також лишатися активними учасниками реформування галузі права.

Зокрема, декан юридичного факультету Тетяна Коломоєць і його викладачі на початку літа взяли участь у промо-заході, що проходив на базі університету, «Професія приватного виконавця: доступ до професії та її переваги». Серед його учасників були представники адміністрації та юридичного факультету ЗНУ, співробітники Головного територіального управління юстиції в Запорізькій області, приватні виконавці Запорізької області. Варто відзначити, що в ньому взяла участь заступник Міністра юстиції України з питань виконавчої служби Світлана Глущенко. Серед іншого, вона високо оцінила ідеї з популяризації професії приватного виконавця в Запорізькій області, які надійшли від декана юридичного факультету Тетяни Коломоєць. Як результат – представники Міністерства юстиції України включили Запорізький національний університет до переліку навчальних закладів (установ), які проводять навчальні курси з отримання знань у галузі примусового виконання судових рішень і рішень інших органів. Із списком таких закладів можна ознайомитися на офіційному сайті Міністерства за покликанням:
https://minjust.gov.ua/m/informatsiya-ta-zrazki-dokumentiv
Ці курси, розраховані на 1 місяць (184 навчальні години), проходитимуть вони на базі Центру післядипломної освіти ЗНУ. Курси розраховані на осіб, котрі мають вищу юридичну освіту не нижче другого рівня і в майбутньому хочуть отримати доступ до складання кваліфікаційного іспиту, аби стати приватним виконавцем. Як зазначає доцент кафедри цивільного права Інна Болокан, аби отримати доступ до цього обов’язкового іспиту, такі особи мають надати свідоцтво про проходження навчання у галузі примусового виконання судових рішень і рішень інших органів та пройти стажування.
Для цього слухачі курсів мають опанувати п’ять обов’язкових блоків курсу, що складатимуться з лекційного і практичного матеріалу й скласти після кожного з них тестові завдання, а наприкінці – скласти підсумковий залік, за результатами яких видаватимуть свідоцтво. Інна Вікторівна розповіла, що крім лекційних і практичних занять на слухачів курсів чекають ділові ігри, де модераторами виступлять співробітники Головного територіального управління юстиції в Запорізькій області, засідання круглого столу, присвячене проблемним питань, що виникають у процесі виконання судових рішень і рішень інших органів, тощо.
Крім того, на сьогодні в Запорізькій області працюють 4 приватні виконавці. Два з них – Дмитро Проценко й Кирило Хохлов – зустрінуться зі слухачами курсів, аби поділитися своїм практичним досвідом. Також заняття під час курсів будуть вести науковці юридичного факультету: Олексій Бичковський, Ольга Щипанова, Інна Болокан, Роман Кукурудз, Григорій Самойленко й Олександр Мельховський. Навчальний курс складений з урахуванням усіх вимог, які висуває Міністерство юстиції України навчальним закладам (установам), які проводять навчальні курси з отримання знань у галузі примусового виконання судових рішень і рішень інших органів. Тож незабаром в ЗНУ розпочнуть підготовку представників цієї актуальної правничої професії.

Схожі новини