Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Проєкт «Україна – Норвегія» оголошує в ЗНУ черговий набір на курси перепідготовки військовослужбовців та членів їхніх сімей

22.08.2019 09:53 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Післядипломна освіта Університет Інженерний інститут Центр післядипломної освіти ЗНУ міжнародна діяльність проєкт «Україна – Норвегія»

Центр післядипломної освіти Запорізького національного університету оголошує набір слухачів на безкоштовні курси перепідготовки в рамках реалізації українсько-норвезького проєкту «Перепідготовка та соціальна адаптація військовослужбовців та членів їх сімей в Україні». Термін подачі заяв – до 07 вересня 2019 року.

Програма перепідготовки «IT-технології в галузі дизайну», за якою відбувається набір, передбачає лекційні та практичні заняття з використання інформаційних технологій, вивчення та засвоєння програм із дизайну інтер'єрів і візуалізації інтер'єрів та екстер’єрів, дизайну в поліграфії; Web-дизайну тощо.
Є можливість опанувати такі пакети, як:
- ArchiCAD або AutoCAD для створення проєктної документації;
- 3ds Max для створення фото реалістичних тривимірних зображень інтер’єрів;
- Adobe Photoshop для підготовки текстур, обробки фотографій;
- Adobe InDesign для верстки макетів;
- Adobe Acrobat Professional для створення та редагування креслень у форматі PDF.
А також редактори векторної графіки Adobe Illustrator, Corel Draw тощо.
На слухачів чекають лекції гостьових викладачів із Норвезького університету Nord, психологічні тренінги; тренінги з організації власної справи та здійснення підприємницької діяльності; тренінги та семінари з питань працевлаштування тощо.
Слухачами курсів перепідготовки можуть стати учасники АТО та ООС, звільнені в запас військовослужбовці та співробітники силових структур, військовослужбовці, котрі підлягають звільненню в поточному році, дорослі члени сімей вищезазначених категорій військовослужбовців.
Необхідні для зарахування документи:
- Копія паспорта (1, 2, і сторінка з реєстрацією)
Для військовослужбовця – копія одного з документів, котрі підтверджують відношення до військової служби (військовий квиток, посвідчення учасника АТО, пенсійне посвідчення, копія виписки з наказу про звільнення, довідка з військкомату тощо).
Для члена сім’ї (чоловік, дружина, дорослі діти) – копія одного з документів, що підтверджують належність до сім’ї військовослужбовця чи співробітника правоохоронних органів.
Попередня реєстрація триватиме до 07 вересня 2019 року.
Консультації та реєстрація за телефонами:
050-484-63-87 Іван Михайлович Каріка;
050-484-39-10 Лілія Головко.
Запоріжжя. вул. Добролюбова 10, к. Л312. Телефон: (061)227-12-75; e-mail: 2osvita2019@gmail.com.
Сайт: https://www.znu.edu.ua/ukr/edu/ocznu/fpo
Сподіваємося, що військовослужбовці та члени їх сімей отримають неоціненний досвід та можливість реалізувати свої мрії.
Фотогалерея:
Центр післядипломної освіти ЗНУ