Стара версія
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Студенти і випускники ЗНУ гідно виступили на чемпіонаті України з легкої атлетики

27.08.2019 09:21 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання Юридичний Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Університет спорт легка атлетика перемога

Під час чемпіонату України з легкої атлетики (Луцьк) традиційно вдало виступили представники запорізької команди. Зокрема – студенти і випускники Запорізького національного університету. Зокрема, другокурсник юридичного факультету ЗНУ, вісімнадцятирічний Андрій Васильєв пройшов до фіналу на дистанції 100 м четвертим. Він показав кращий результат сезону – 10.61 сек.

У фіналі на дистанції 400 м виступала випускниця Економіко-правничого коледжу ЗНУ Анастасія Бризгіна, яка посіла 4 місце з результатом 53.71 сек. Ще один випускник ЗНУ – Олексій Касьянов – став бронзовим призером чемпіонату України (біг на 110 м із бар’єрами). При цьому запорізький легкоатлет ще й встановив кращий результат поточного сезону — 14.20 сек. На жаль, після першого виду десятиборства досвідчений український багатоборець вирішив не продовжувати всю програму, через проблеми зі здоров’ям, однак збирається виступати в окремих видах спорту.