Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ в урочистій обстановці відкрили новітні мультимедійні аудиторії й модернізований навчальний корпус

У ЗНУ в урочистій обстановці відкрили новітні мультимедійні аудиторії й модернізований навчальний корпус

У ЗНУ в урочистій обстановці відкрили новітні мультимедійні аудиторії й модернізований навчальний корпус
30.08.2019 16:16 Все Головні новини Адміністративно-господарська частина Університет матеріально-технічна база ремонтні роботи навчальні корпуси мультимедійні аудиторії проєкт

Важливим складником святкування Міжнародного дня знань у ЗНУ стало урочисте відкриття мультимедійних аудиторій №№ 229 і 230 у навчальному корпусі № 2 й оновленого корпусу № 6, у якому до початку нового навчального року завершили масштабний дворічний ремонт. У церемонії відкриття взяли участь як представники адміністрації ЗНУ під керівництвом ректора Миколи Фролова, так і студенти різних факультетів і коледжів університету.

Відтепер в університеті функціонує 20 новітніх мультимедійних аудиторій. До початку нового навчального року в ЗНУ успішно завершили реалізацію проєкту «Мультимедійна двадцятка». Це – сучасні, оснащені всім необхідним обладнанням – комп’ютерами, проєкторами, інтерактивними дошками тощо – приміщення, у яких створені умови для здобуття освіти європейського рівня. Для втілення в життя цього проєкту доклали багато зусиль представники керівництва ЗВО, зокрема ректор Микола Фролов, який відзначив розвиток сучасної матеріально-технічної бази й інфраструктури університету серед його пріоритетних стратегічних напрямків. Також значний внесок у створення цих аудиторій зробили науковці ЗНУ – учасники міжнародних грантових проектів, перемога в яких дала можливість отримати кошти на ремонт й обладнання приміщень.
Під час урочистого відкриття цих аудиторій символічну стрічку перерізав ректор Микола Фролов, а також працівниця адміністративно-господарської частини Маргарита Оборкіна й студентка Вікторія Лазутіна. Присутні гучними оплесками привітали можливість навчатися в оновлених після масштабних ремонтних робіт сучасних аудиторіях №№ 229 і 239 навчального корпусу №2. Своєю чергою, Микола Олександрович подякував за плідну роботу з реалізації проєкту, що надала можливість таким чином відзначити початок нового навчального року, проректору з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександру Гурі, проректору з навчально-виробничої роботи та матеріально-технічного забезпечення Сергію Кушніру й працівникам адміністративно-господарської частини ЗНУ. Він висловив переконання, що міцна матеріально-технічна база закладу вищої освіти сприятиме отриманню студентами ґрунтовних знань і необхідних практичних навичок.
Не менш урочистим стало відкриття після завершення масштабних ремонтних робіт навчального корпусу № 6. Цього разу символічну стрічку перерізали ректор Микола Фролов і студенти Юлія Мироненко й Дмитро Петхерєв. Після цього відбулася екскурсія оновленими коридорами й аудиторіями для студентів різних факультетів й Економіко-правничого коледжу. На сьогодні в цій будівлі завершили оновлення й модернізацію приміщень і коридорів на всіх поверхах, замінили вікна й двері, подбавши при цьому про енергоощадні технології. Цього літа тривали ремонтні роботи на 1 поверсі: тут завершили модернізацію коридору, який оформили в єдиному стилі, характерному для інтер’єру ЗНУ. Зокрема, біля сходів встановили пандус – для зручності людей з особливими потребами. У приміщенні біля входу також розмістили стінку із підставками для квітів й прикрасили невеличкий тамтешній хол живими квітами й рослинами, що значно пожвавлює інтер’єр, створили сучасну й креативно оформлену зону відпочинку. Так само сподобалися студентам під час екскурсії світлі коридори й просторі сучасно обладнані аудиторії на інших поверхах. Вони подякували представникам адміністрації за цікаве знайомство з модернізованим навчальним корпусом.
Фотогалерея:
https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2793302490699126

Схожі новини