Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вихованці ЗНУ Кирило Пирогов і Костянтин Рева – срібні призери міжнародного кубка «Cup of blue swords» із важкої атлетики

03.09.2019 09:56 Все Головні новини Університет спорт важка атлетика перемога

На міжнародному кубку «Cup of blue swords» з важкої атлетики (Німеччина) традиційно високі результати показали українські спортсмени. Серед тих, хто приніс медалі до командної скарбнички, – вихованці Запорізького національного університету, відомі запорізькі важкоатлети Кирило Пирогов і Костянтин Рева.

У категорії 96 кг Кирило Пирогов здобув «срібло» із результатом 351 кг (ривок 161 кг, поштовх – 190 кг), а в категорії 102 кг Костянтин Рева також здобув срібну нагороду із результатом 360 кг (ривок 160 кг, поштовх 200 кг).

Нагадаємо, що відбір на Літні Олімпійські Ігри 2020 року відбувається за новим форматом. Міжнародна Федерація важкої атлетики впровадила нову систему кваліфікації, яка ґрунтується на індивідуальних результатах спортсменів, а не на виступах національних команд на великих змаганнях. До Токіо-2020 потраплять по 14 кращих важкоатлетів у кожній ваговій категорії, згідно з очками, здобутими на рейтингових міжнародних змаганнях. Для цього спортсмени мають заробляти залікові бали на міжнародному рівні. Кваліфікаційний період завершиться в травні 2020 року.