Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Новорічні справи Студентської ради ЗНУ

Новорічні справи Студентської ради ЗНУ

15.01.2009 12:25 Студентська рада

Насиченим на події виявився передноворічний тиждень для усіх працівників Студентської ради Запорізького національного.

Представники студентської ради традиційно завітали до дитячого садочку № 284, де виховують дітей з обмеженими можливостями. Саме для них наші студенти організували Новорічну виставу. Найактивнішими у підготовці свята для дітей стали представники факультетів СПП, біологічного, фізичного виховання і соціології та управління. Окрім театралізованого шоу студенти ЗНУ підготували для малечі і солодкі подарунки та іграшки.
Ще одним приємним сюрпризом для студентства стала зустріч із міським головою Євгеном Карташовим. Разом із молоддю він здійснив поїздку на «Новорічному автобусі» по всіх вишах Запоріжжя. У Запорізькому національному «Новорічний автобус» зустрічали Дід Мороз та Снігуронька. А веселі скоморохи влаштували для всіх присутніх веселі конкурси. Представники студради ЗНУ привітали мера із наступаючими святами, а Євген Григорович побажав спудеям успіхів у навчанні, натхнення, здоров’я, злагоди та любові. Та найбільш емоційною подією для наших студентів став Новорічний бал. Цей захід був проведений за підтримки Комітету у справах сім’ї та молоді Запорізької міської ради на катку «Льодовий полюс». Зустрічали студентів на святі Дід Мороз зі Снігуронькою, які вручили їм подарунки у вигляді символу 2009 року - іграшкової корівки. Упродовж двох годин студенти розважалися на ковзанці та брали участь у веселих конкурсах. Приємним сюрпризом стала шоу-програма, яку влаштували юні фігуристи.

Юлія ЧЕРНЕТА