Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Запорізький національний взяв участь у виставці «Абітурієнт-2009»

Запорізький національний взяв участь у виставці «Абітурієнт-2009»

30.01.2009 15:01 Абітурієнт-2009 Приймальна комісія Вступна кампанія-2009

У приміщенні Запорізької торгово-промислової палати триває робота Х - ювілейної - міжрегіональної спеціалізованої виставки «Абітурієнт - 2009», що користується неабиякою популярністю серед абітурієнтів та їх батьків. Вже потягом десяти років у її роботі бере участь і Запорізький національний університет. Щороку відвідувачі виставки - майбутні абітурієнти та їхні батьки - можуть отримати відповіді на всі свої запитання безпосередньо від викладачів та студентів різних факультетів нашого ВНЗ, а також від представників факультету довузівської підготовки ЗНУ.

Під час відкриття виставки почесні гості – представники обласної та міської влади – підбили певні підсумки її роботи. На можливостях, які відкриваються перед абітурієнтами завдяки таким заходам, наголосив підчас урочистої церемонії відкриття начальник управління освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Вєрозубов. Від імені Запорізької міської ради привітав організаторів та учасників виставки начальник міського управління освіти і науки Дмитро Секиринський. Він також висловив сподівання, що абітурієнти, ознайомившись із запропонованим спектром освітніх послуг вишів регіону, вирішать отримати вищу освіту саме в Запорізькій області. «Адже, кажу без перебільшення: наші вищі навчальні заклади можна назвати найкращими у державі», - зазначив Дмитро Олександрович.
Ректор ЗНУ професор Сергій Тимченко, вітаючи учасників «Абітурієнту», висловив сподівання, що виставка користуватиметься популярністю серед майбутніх вступників. Також він побажав усім тим дітям, які завітають на виставку, обов’язково у цьому році стати студентами уподобаних ними вишів.
Приємним сюрпризом для всіх учасників заходу стали слова президента Запорізької торгово-промислової палати, організатора виставки Володимира Шамілова. Приймаючи вітання від представника Орджонікідзівської райадміністрації, на території якої знаходиться Торгово-промислова палата, він запевнив присутніх, що наступна виставка «абітурієнт» вже проходитиме в оновленому павільйоні.
Ще до офіційного відкриття виставки представники студентського центру культури ЗНУ на чолі з його директором Станіславом Довженком та художнім керівником Юлією Лотоцькою провели незвичайну рекламну кампанію заходу. Справа в тому, що в попередні роки студенти різних вишів - учасників виставки у перший день демонстрували іншим учасникам та відвідувачам свої таланти. Цього року трапилося так, що у зірок ЗНУ не було конкурентів. Тож учасниці вокальної студії Запорізького національного влаштували для усіх бажаючих справжній концерт. Попри несприятливі погодні умови, чимало перехожих зупинялося послухати чудовий спів студентки ФІФ Тетяни Тимощук, представниці факультету фізичного виховання Катерини Мушкет, майбутньої журналістки Мар’яни Терещенко, студентки математичного факультету, яка в минулому році виборола титул «Золотий голос університету» Ольги Солохи та Ганни Василенко (економічний факультет). До речі, остання у 2008 році стала «Золотим голосом факультету». Багато оплесків не лише від перехожих, але й від представників інших ВНЗ, які, зацікавлені програмою, теж вийшли послухати наших дівчат, викликав виступ дуету Надії Міценко (історичний факультет) та Діани Спацької (фізичний). Гарний настрій глядачам забезпечили й жарти ведучих – студентів факультету журналістики Андрія Бондаренка і Вікторії Музальової. Та поміж дотепами ведучі не забували запрошувати усіх обов’язково відвідати спеціалізовану виставку.
Декан факультету довузівської підготовки доцент Ірина Бакаленко зазначила, що організатори зупинилися на традиційному форматі заходу, що добре зарекомендував себе у попередні роки. До нововведень можна віднести ранній строк проведення виставки. Це пояснюється, зокрема, тим, що перед абітурієнтами в цьому році стоїть дуже складне завдання: до початку березня, коли закінчується реєстрація бажаючих взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні вони повинні визначитися не лише із напрямом, за яким бажають отримати вищу освіту, а й із вибором вищого навчального закладу. Тож головне завдання усіх учасників виставки Ірина Миколаївна вбачає в тому, аби допомогти майбутнім вступникам зробити правильний вибір.

Таміла ТАРАСЕНКО

Схожі новини