Стара версія
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Факультет журналістики максимально допомагає майбутньому вступникові

Факультет журналістики максимально допомагає майбутньому вступникові

12.09.2019 13:58 Все Головні новини Факультети Журналістики Факультет журналістики профорієнтаційна діяльність зустріч із батьками співпраця зі школами

Профорієнтаційна робота факультету журналістики розпочалася з відвідування батьківських зборів у закладах загальної середньої освіти. Заступник декана з профорієнтаційної роботи, доцент кафедри соціальних комунікацій, реклами та зв’язків із громадськістю Анна Баранецька 11 вересня під час батьківських зборів поінформувала батьків випускних класів ЗОШ № 15 про можливі варіанти допомоги майбутнім вступникам, які сьогодні з радістю пропонує Запорізький національний університет. Насамперед, Анна Баранецька розповіла про те, що ЗНУ традиційно щороку є базою для проведення пробних ЗНО, це – гарна апробація для школярів перед складанням основної сесії. До того часу майбутні вступники мають можливість із 16 вересня відвідувати підготовчі курси, які стануть додатковою платформою знань для написання зовнішнього незалежного оцінювання.

Викликала інтерес серед батьків інформація про те, що в період реєстрації на основну сесію зовнішнього незалежного тестування в університеті традиційно працює консультаційний центр, послугами якого вступники можуть скористатись безкоштовно. Зацікавив їх новий цьогорічний проєкт бібліотеки ЗНУ, фахівці якої підготували добірку необхідної методичної літератури, що може знадобитися майбутньому вступникові. Анна Баранецька розповіла про свій рідний факультет журналістики, про освітні програми, за якими сьогодні тут готують фахівців, та перспективи майбутнього працевлаштування. Заступник декана наголосила на практичній зорієнтованості навчання на факультеті, коли студенти мають можливість постійно розвивати практичні вміння та з першого курсу формувати портфоліо своєї діяльності для працедавців. Розширенню професійних перспектив для студентів факультету сприяє й викладання окремих дисциплін англійською мовою, а також можливість у межах грантової діяльності проходити навчання за кордоном. Говорили з батьками й про умови вступу, оплату за навчання та конкурсні предмети. Представники факультету журналістики щиро подякували директору школи Оксані Кириченко та класним керівникам 11-х класів, а також батькам за привітну та теплу зустріч.

Факультет журналістики