Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Президент України відзначив працю науковців ЗНУ

Президент України відзначив працю науковців ЗНУ

02.02.2009 10:07

За підсумками масштабного всеукраїнського проекту видання Національної книги пам’яті, до якої увійшло 18 томів із 17 областей нашої країни, том, створений у Запорізькій області, визнаний одним із кращих. Основу робочої групи, яка працювала над цим виданням, складають представники Запорізького національного університету.

Працю редакційного колективу відзначено Подякою Президента України Віктора Ющенка, а також подякою голови Українського інституту національної пам’яті Ігоря Юхновського, який свого часу виступив ініціатором створення проекту з видання Національної книги пам’яті. Подяки голові редколегії книги, проректору з науково-педагогічної та навчальної роботи ЗНУ професору Федору Турченку вручив заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Бережний.
За словами Федора Турченка, у роботі над томом, до якого увійшли інформація про жертви Голодомору 32-33 років ХХ ст., офіційні документи та спогади очевидців, взяли участь десятки людей. На завершальному ж етапі Федір Григорович відзначив самовіддану роботу викладачів, аспірантів та студентів історичного та філологічного факультетів ЗНУ. Серед найактивніших працівників редакційного колективу він назвав декана історичного факультету доцента Віктора Ткаченка, заступника декана історичного факультету доцента Інну Шугальову, доктора історичних наук, професора Олександра Ігнатушу, завідувача кафедри українознавства філологічного факультету доцента Ольгу Стадніченко та студента історичного факультету Олексія Штеля. «Саме завдяки тому, що представники нашого ВНЗ працювали вдень і вночі, ми змогли здійснити до 18 листопада минулого року (остаточного терміну подачі матеріалів до всеукраїнського проекту) величезну роботу, яку так високо оцінили на всеукраїнському рівні», - сказав науковець.

Таміла ТАРАСЕНКО