Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулися пробні тестування з математики та фізики

У ЗНУ відбулися пробні тестування з математики та фізики

04.02.2009 10:18 Зовнішнє незалежне оцінювання

Всі вступники, кому для вступу на обрану спеціальність потрібні сертифікати з математики та фізики, мали змогу 1 лютого безкоштовно перевірити рівень своїх знань у Запорізькому національному університеті – а це майже 1600 старшокласників.

Організатори заходу продумали все до найменших подробиць. Абітурієнтів зустрічали викладачі та аспіранти ЗНУ, які проводили вступників до аудиторій та розповідали їм про особливості зовнішнього незалежного оцінювання, що чекає на них навесні. Що ж до програми пробних тестувань, то складалася вона з трьох блоків: перша частина присвячена організаційним питанням, друга частина містить інформацію про психологічні чинники, які впливають на результати тестів (фахівці факультету соціальної педагогіки та психології розповідають вступникам, як контролювати свої емоції), третя частина являє собою безпосереднє тестування.
Вступники, які завітали на тренінги до Запорізького національного університету, про витрачений час не жалкують. Тренінг допоміг їм «розставити акценти» підготовки до ЗНО, до якого залишилось лише три місяці.
Пташніков Семен, запорізька школа № 100:
- Я думав, що пробне тестування буде легшим. Найскладнішими для мене виявилися завдання 2 та 3 рівнів. До вирішення деяких з них я не був готовим, але час на підготовку ще є. Тепер уявляю, як почуватимуся на справжньому тестуванні, а це великий плюс для мене.
Лавринюк Аліна та Солоха Юлія, запорізька школа № 2:
- Ми прийшли до ЗНУ, щоб перевірити свої знання та дізнатися, які будуть завдання на тестуванні, чи зможемо ми їх розв’язати. Тепер ми знаємо, на що треба звертати увагу. Дуже важливо знати та пам’ятати формули. Треба володіти собою, заспокоїтися, щоб добре розв’язувати задачі.
Відвідала тренінги у ЗНУ завідувач районного методичного кабінету Жовтневої райадміністрації, координатор з питань організації зовнішнього незалежного оцінювання у Жовтневому районі м. Запоріжжя Лідія Витязь:
- В мене залишилися найкращі враження від проведення тестування з математики та фізики. Представники університету як слід попрацювали, врахували всі зауваження, які виникли після першого тренінгу, тому до них не виникло жодної претензії. Усі діти, як належить за правилами, були розміщені у шаховому порядку, обстановка максимально відтворювала ту, яка на них очікує під час проходження «справжнього» тестування. Думаю, не буде перебільшенням, якщо скажу, що університет впорався із поставленим перед ним завданням бездоганно.

Нагадаємо, що тестування з іноземних мов відбудуться 8 лютого (реєстрація до 3 лютого), з географії, біології та хімії - 15 лютого (реєстрація до 10 лютого). Повторне тестування з української мови та літератури й історії України відбудеться 22 лютого (реєстрація – до 17 лютого).