Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ для студентів проводять розважальні музичні перерви "Music time"

У ЗНУ для студентів проводять розважальні музичні перерви "Music time"

У ЗНУ для студентів проводять розважальні музичні перерви "Music time"
17.09.2019 14:18 Все Головні новини Музична перерва Центр культури

Цілий тиждень, з 16 по 20 вересня, з 10.55 до 11.25 для студентів Запорізького національного університету Центр культури і активісти Студентської ради проводять цікаві і розважальні музичні перерви  "Music time" на площі між 2 і 6 корпусами. Це стало можливим завдяки черговій творчій ініціативі співробітників Центру культури.

Велика перерва - це тонка межа між першою та другою зміною  і, щоб зробити ці півгодини студентського відпочинку більш позитивними, організатори влаштували цікавий розважальний захід, який в котрий раз  засвідчив, що ЗНУ – це одна велика дружня родина.

До цієї події долучились не лише студенти-першокурсники, а й студенти старших курсів і гості з інших факультетів. Поки студенти відпочивали і поєднували приємне з корисним, вони мали змогу дізнатись про найактуальніші новини, про заходи, які можна відвідати в університеті та в місті. Так, студентів запросили 25 вересня на лекторій «Ліги сміху ЗНУ», а 2 жовтня на кастинг конкурсу «Mister University 19».

Ведучою заходу виступила активна і креативна студентка 4 курсу факультету журналістики Слава Задорожня, яка організувала для учасників музичної перерви інтерактивну гру «Цікаві факти про ЗНУ». При цьому найактивнішими серед студентів у конкурсі на розіграш безкоштовної кави від спонсорів  та інтерактивах були студенти факультету журналістики та факультету фізичного виховання.

Під час заходу студенти організували масовий запальний танок, до якого долучились найактивніші учасники музичної перерви. Всі, хто завітав на музичну перерву та взяв участь у  заході, не залишилися без гарного настрою. Також всі охочі мали змогу на згадку зробити пам’ятне фото та насолодитись теплою дружньою атмосферою.

Відзначимо, що такі музичні перерви будуть проводитись і далі, тож всі бажаючі студенти можуть долучитись до цих заходів, перепочити, насолодитись драйвовою музикою і з користю провести свій вільний час між заняттями.


Фотогалерея:
https://www.facebook.com/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2828161773879864

 

 

 

Схожі новини