Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ працюють підготовчі курси для вступників: встигніть приєднатися!

У ЗНУ працюють підготовчі курси для вступників: встигніть приєднатися!

У ЗНУ працюють підготовчі курси для вступників: встигніть приєднатися!
23.09.2019 13:07 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування підготовчі курси вступ - 2020

Шістнадцятого вересня у ЗНУ розпочали працювати восьмимісячні підготовчі курси для вступників 2020 року, які прагнуть підготуватися до успішного проходження зовнішнього незалежного оцінювання та творчих конкурсів. Ви ще маєте змогу приєднатися до навчання! У ЗВО вже відбулися установчі збори для вечірнього та заочного відділень, на яких були присутні не лише слухачі, а також і їхні батьки. Із ними зустрілися проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура, начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Галина Микитів, провідні фахівці відділу – Олена Манькова (відповідальна за підготовчі курси на базі Інженерного інституту ЗНУ) та Юлія Максимова. Цього ж дня відбулося перше заняття з української мови, яке провела кандидат філологічних наук, доцент кафедри теорії комунікацій, реклами і зв’язків із громадськістю Тетяна Іванець.

Під час заходу до його учасників звернувся проректор Олександр Гура, який від імені адміністрації університету й особисто ректора Миколи Фролова передав щирі вітання присутнім. Він зазначив: «У нашому університеті багато чого змінилося за останні роки: постійно оновлюється матеріально-технічна база, підходи до організації навчання, освітні методики. Підготовчі курси демонструють гарні результати й дієво допомагають вступникам успішно пройти ЗНО». Також Олександр Іванович висловив сподівання, що більшість із присутніх вже остаточно визначилися з вибором спеціальності, тож наступного року успішно складуть тестування та інші вступні випробування й стануть студентами одного з кращих ЗВО регіону – Запорізького національного університету, зокрема його структурного підрозділу – Інженерного інституту.  

Галина Микитів висвітлила для учасників зібрання організаційні моменти роботи курсів, ознайомила з розкладом занять груп, а також представила викладачів, які проводитимуть заняття з різних предметів. Вона зауважила, що на вивчення кожного з предметів (для вечірнього відділення) виділили 120 годин, трохи менше – для заочних груп. На допомогу слухачам прийде система дистанційного навчання Moodle ZNU. Викладачі здійснюватимуть підготовку слухачів відповідно до програм, затверджених Українським центром оцінювання якості освіти, що допоможе вступникам у повному обсязі засвоїти відповідний матеріал у період підготовки до складання ЗНО.

При цьому начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Галина Микитів наголосила на тому, що заняття для слухачів курсів відбуватимуться згідно з вимогами вищої школи і їх проводитимуть висококваліфіковані фахівці, співробітники ЗНУ, багато з яких мають науковий ступінь. Зокрема, підготовку слухачів курсів до складання зовнішнього незалежного оцінювання з української мови здійснюватиме кандидат філологічних наук, доцент кафедри теорії комунікацій, реклами і зв’язків із громадськістю Тетяна Іванець. 16 вересня вже відбулося перше заняття її групи. Заняття з української літератури проводитиме кандидат філологічних наук, доцент кафедри української літератури Валентина Ніколаєнко, з англійської мови – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри викладання другої іноземної мови В’ячеслав Александров, із географіїкандидат геолого-мінералогічних наук, доцент кафедри туризму Євгеній Бортников, з історії України кандидат історичних наук, доцент кафедри джерелознавства, історіографії та спеціальних історичних дисциплін Роман Молдавський, із біології – асистент кафедри садово-паркового господарства та генетики Вікторія Яранцева, із математики інженер-програміст 1 категорії центру інформаційних систем та комп’ютерних технологій математичного факультету Олена Кривенко, із фізики – провідний фахівець навчально-наукової лабораторії новітніх технологій ННВЦ «Металспецпроект» кафедри прикладної фізики і наноматеріалів Олександр Булах, із хіміїаспірант кафедри хімії ЗНУ Юрій Карпенко.

Ще кілька груп слухачів займатимуться на базі Інженерного інституту ЗНУ – це ті, хто обрав спеціальності технічного спрямування або інші, які пропонує інститут, а ще – ті, хто мешкає територіально ближче до цього підрозділу. Заняття для даної категорії слухачів, відповідно, проводитимуть представники Інженерного інституту: з української мови та літератури – викладач української мови і літератури ЗОШ № 82 Ірина Скляр, із математики – старший викладач кафедри загальноосвітніх дисциплін природничих наук Володимир Зуєв, із фізикикандидат філософських наук, доцент міжфакультетської кафедри загальноосвітніх дисциплін Володимир Товарніченко, з історії Україникандидат економічних наук, доцент кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту факультету економіки та менеджменту Лев Феофанов.

Передбачається також проведення підсумкової атестації після завершення занять й аналіз допущених типових помилок як самими слухачами цьогорічних курсів, так і тих, хто навчався минулого року. А ще, аби перед початком основної сесії ЗНО її учасники могли краще підготуватися, традиційно навесні на базі ЗНУ проходять безкоштовні пробні тренінги. Вони також допомагають вступникам адаптуватися до самої процедури складання ЗНО.

Також присутніх на зустрічі ознайомили зі структурою сайтів ЗНУ та відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування. Вони постійно наповнюються корисною інформацією. Тут вони можуть ознайомитися із положенням про підготовчі курси, положенням про підсумкову атестацію, планом та графіком освітнього процесу, розкладом занять, викладачами курсів, занотувати електронну пошту тощо. Також їхню увагу звернули на те, що разом зі співробітниками наукової бібліотеки ЗНУ фахівці цього відділу розробили нову рубрику, яка допоможе вступникам успішно підготуватися до ЗНО. Аби краще орієнтуватися в питаннях підготовки до ЗНО, зареєструйтеся на офіційному сайті відділу: http://sites.znu.edu.ua/vdpp/4208.ukr.html

Насамкінець усі охочі мали змогу поставити запитання проректору Олександру Гурі та начальнику відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Галині Микитів. Усі вступники були розподілені за групами, відповідно до обраних ними освітніх програмам. Зі списком спеціальностей та розкладом занять підготовчих курсів можна ознайомитися на сайті ЗНУ на сторінці відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування, а також на дошці оголошень біля кабінетів відділу. Також інформацію можна уточнити, звернувшись до фахівців за адресою: навч. корпус № 2, кім. 204, 209, або за телефонами: (061)289-12-96, (061)227-12-75.

 

Олена Хлистун,

Аліна Бєломийцева


Фотогалерея:
https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2828283993867642

 

 

Схожі новини