Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Спортсмени ЗНУ представляють Україну на чемпіонаті світу з важкої атлетики

Спортсмени ЗНУ представляють Україну на чемпіонаті світу з важкої атлетики

Спортсмени ЗНУ представляють Україну на чемпіонаті світу з важкої атлетики
19.09.2019 09:54 Все Головні новини Спорт важка атлетика чемпіонат світу

13 спортсменів відрядила Україна на чемпіонат світу з важкої атлетики, який триватиме до 29 вересня проходитиме в Паттайі (Тайланд). До складу чоловічої збірної України увійшли двоє вихованців Запорізького національного університету – Кирило Пирогов у ваговій категорії 96 кг , та Костянтин Рева у вазі 102 кг. Вони боротимуться за нагороди та очки для олімпійського рейтингу.

Варто відзначити, що напередодні на міжнародному кубку «Cup of blue swords» з важкої атлетики (Німеччина) вони теж показали високі результати. Так, у категорії 96 кг Кирило Пирогов тоді здобув «срібло» із результатом 351 кг (ривок 161 кг, поштовх – 190 кг), а в категорії 102 кг Костянтин Рева також виборов срібну нагороду із результатом 360 кг (ривок 160 кг, поштовх 200 кг). Нагадаємо, що відбір на Олімпійські Ігри 2020 року відбувався за новим форматом. Міжнародна Федерація важкої атлетики впровадила нову систему кваліфікації, яка тепер ґрунтується на індивідуальних результатах спортсменів, а не на виступах національних команд на великих змаганнях. Тож спортсмени мають заробляти залікові бали на міжнародному рівні. Кваліфікаційний період завершиться в травні 2020 року.

Також під час чемпіонату Європи з важкої атлетики гідно представили ЗНУ ці ж вихованці ЗНУ. Випускник Економіко-правничого коледжу Костянтин Рева здобув бронзову нагороду в поштовху з результатом 207 кг (ривок 161 кг, сума двоборства 368 кг). А раніше на цьому ж чемпіонаті студент 4 курсу спеціальності "фізичне виховання" факультету фізичного виховання Кирило Пирогов виборов «малу бронзу» в ривку в дивізіоні до 96 кг.

 

 

 

Схожі новини