Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ проводять вступні випробування в рамках першої додаткової сесії набору в магістратуру

У ЗНУ проводять вступні випробування в рамках першої додаткової сесії набору в магістратуру

У ЗНУ проводять вступні випробування в рамках першої додаткової сесії набору в магістратуру
19.09.2019 13:16 Все Головні новини Вступні випробування в магістратуру додаткова сесія

Впродовж двох днів, 18-19 вересня, у Запорізькому національному університеті проходили додаткові фахові вступні випробування для вступників в магістратуру в рамках першої додаткової сесії.

Нагадаємо, що у вересні у Запорізькому національному університеті розпочався додатковий прийом заяв і документів на навчання за освітнім ступенем магістра на основі здобутого освітнього (освітньо-кваліфікаційного) рівня на вакантні місця ліцензованого обсягу на денну і заочну форми здобуття освіти за кошти фізичних (юридичних) осіб у дві сесії. Усі вступники, які не встигли подати документи для вступу у магістратуру в основні строки прийому (з 3 по 31 липня), мають можливість подати заяви й документи до приймальної комісії магістратури у вересні. Так, для першої сесії прийом заяв і документів тривав з 2 вересня до 17 вересня, а для другої сесії прийом документів триватиме з 18 листопада до 26 листопада. Всі документи необхідно подавати в паперовому варіанті (перелік документів можна знайти за покликанням): https://web.znu.edu.ua/pk/specialistmagistr/3-perelik-dokumentiv-neobxidnix-dlya-vstupu-magistr/

Важливим аргументом для вступу до магістратури ЗНУ є високий рівень знань, який здобувають студенти під час навчання у закладі вищої освіти. Для багатьох із них навчання в магістратурі стає початком наукової кар’єри, яку можна успішно продовжити, вступивши до аспірантури.

Про перебіг додаткового вступу в магістратуру та фахові вступні випробування розповіла відповідальний секретар приймальної комісії для вступу в магістратуру, начальник відділу моніторингу якості освіти і ліцензування Марина Томченко. Вона відзначила, що на сьогодні вже зареєстровано 213 вступників даної категорії, які складають фахові вступні випробування.  При  цьому, найбільше заяв подано на такі освітні програми: «Правоохоронна діяльність», «Психологія», «Будівництво». Загалом, були проведені фахові вступні випробування з іноземної мови і за спеціальностями, які вступники обрали для вступу.

Відзначимо, що для другої додаткової сесії вступу в магістратуру вступні випробування  відбудуться 27-28 листопада. Оприлюднення рейтингового списку вступників за результатами вступних випробувань для першої додаткової сесії відбудеться не пізніше 20 вересня, а для другої додаткової сесії - 29 листопада. При цьому, зарахування вступників для першої додаткової сесії відбудеться не пізніше 21 вересня, для другої додаткової сесії – 30 листопада.

Необхідна інформація про строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання для здобуття освітнього ступеня магістра, а також інша актуальна інформація представлена на сайті Запорізького національного університету за покликанням:

https://web.znu.edu.ua/pk/specialistmagistr/

Також можна отримати консультацію за телефоном 289-41-32.

 

 

 

 

Схожі новини