Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Навчальна практика в ЗНУ «Перші дні дитини в школі» набирає обертів

Навчальна практика в ЗНУ «Перші дні дитини в школі» набирає обертів

Навчальна практика в ЗНУ «Перші дні дитини в школі»  набирає обертів
20.09.2019 15:25 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет СПП кафедра соціальної педагогіки навчальна практика

Відповідно до навчального плану для спеціальності 013 Початкова освіта студенти, проходили навчальну практику «Перші дні дитини в школі» в Запорізькому академічному ліцеї та Запорізькому колегіумі № 98. Цей вид практики дає можливість спостерігати і аналізувати організацію освітнього процесу під час адаптації першокласників. Упродовж навчальної практики студенти ознайомилися зі своєрідністю періоду адаптації дитини до нових умов протягом перших тижнів її перебування в школі. Майбутні вчителі дізналися про порядок комплектування перших класів і зміст, організацію й особливості проведення уроків в перші дні навчання. До того ж студенти вивчали вікові та індивідуальні особливостей першокласника, проводили фізкультхвилинки, динамічні перерви, ранкові зустрічі. В обов’язки студентів входила і допомога вчителям у виготовленні наочності, підписуванні зошитів, чергуванні,  оформленні класу тощо.

Під час звітної конференція студенти поділилися своїми неймовірними враженнями від першої практики. Кожна мікрогрупа підготувала презентацію, фото звіт та леп бук щодо результатів своєї діяльності в закладі освіти. Студенти розповіли про особливості адаптаційного періоду першокласників, вимоги до організації освітнього середовища та проведення ранкових зустрічей в Новій українській школі; представили особливості альтернативної освітньої програми «На крилах успіху».

Керівники практики від кафедри соціальної педагогіки – професор Лариса Сущенко, доцент Юлія Зубцова, завідувач навчальної лабораторії соціальної педагогіки та психології Наталія Мамай високо оцінили діяльність студентів як на базах практики, так і в творчій підготовці до звітної конференції. Керівники практики від закладів освіти висловили щиру подяку за співпрацю із Запорізьким національним університетом.

 


Фотогалерея:
https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2833804229982285

Факультет СПП, кафедра соціальної педагогіки

 

Схожі новини