Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Майбутні юристи ЕПК звітувалися на конференції про навчальну практику

Майбутні юристи ЕПК звітувалися на конференції про навчальну практику

Майбутні юристи ЕПК звітувалися  на конференції про навчальну практику
23.09.2019 09:06 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж ЗНУ навчальна практика право

В Економіко-правничому коледжі ЗНУ відбулася звітна конференція з навчальної практики студентів ІІІ курсу спеціальності право, освітньої програми правознавство під керівництвом викладача коледжу Марини Іщенко. Варто відзначити, що одним із важливих напрямків професійної підготовки майбутніх працівників в юридичній діяльності є проведення навчальної практики, метою якої є поглиблення набутих за час навчання в коледжі теоретичних знань та напрацювання майбутніми фахівцями практичних навичок і вмінь. Безпосереднє знайомство з майбутньою професією студентів спеціальності право відбулось в органах прокуратури, суду, поліції, служби пробації.

Кожен студент мав змогу творчо застосовувати одержані знання в муніципально-правовій, судовій та правоохоронній, господарсько-правовій та іншій юридичній діяльності; ознайомитися зі структурою та функціонально-організаційними особливостями діяльності органів влади, приватних юридичних структур, правоохоронних органів, юридичних служб підприємств, установ та організацій завдяки вирішенню поставлених перед ними завдань у зазначених формах і визначеними методами; набути первісних навичок складання, ведення та зберігання процесуальної документації; адаптуватись до виконання обов’язків посадових осіб, розширити свої уявлення з правової культури та професійної етики.

Майбутні юристи із задоволенням брали участь в усіх заходах, передбачених програмою практики, допомагали слідчим, суддям, прокурорам чи працівникам служби пробації у виконанні їх професійних обов’язків. Під час звітної конференції студенти продемонстрували високий рівень теоретичної підготовки, володіння нормативно-правовим матеріалом та практичними вміннями. Майбутні правники задоволені результатами навчальної практики, вмотивовані до подальшого професійного зростання та вже визначилися з вибором майбутньої спеціалізації.

 

Економіко-правничий коледж ЗНУ

 

Схожі новини