Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / До студентів ЕПК завітала фахівець із растрової графіки

До студентів ЕПК завітала фахівець із растрової графіки

До студентів ЕПК завітала фахівець із растрової графіки
24.09.2019 08:37 Все Головні новини Факультети Журналістики Факультет журналістики растрова графіка кафедра видавничої справи та редагування

В Економіко-правничому коледжі відбувся майстер-клас копірайтерки, випускниці факультету журналістики ЗНУ Анастасії Стасюк. Гостя завітала на запрошення доцента кафедри видавничої справи та редагування Анастасії Кондрико, у межах дисципліни «Комп'ютерно-видавничі технології».

Анастасія поділилася зі студентами власним досвідом роботи в одній з найпопулярніших нині програм Adobe Photoshop: показала відредаговані зображення, назвала та окреслила особливості використання всіх груп інструментів, продемонструвала свої вміння наочно, просто в аудиторії. Далі фахівчиня дала студентам цікаві практичні завдання з обробки портретної світлини та створення тематичного фотомонтажу, а також допомогла розібратися кожному в нюансах роботи у програмі.

«Зустріч з практиками – це важливий складник освітнього процесу ЗНУ, бо саме такі пари мотивують молодь, даючи можливість усвідомити необхідність опанування певними навичками та вміннями, що є актуальними на ринку праці, - підкреслила доцент Анастасія Кондрико. - Тому у нас найближчим часом заплановані й інші подібні майстер-класи». Наприкінці пари студенти ЕПК подякували гості оплесками та запросили приходити ще.

 

Факультет журналістики

 

 

Схожі новини