Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Студент юридичного факультету Тарас Мальченко здобув «золото» міжнародного рейтингового турніру з олімпійського тхеквондо

Студент юридичного факультету Тарас Мальченко здобув «золото» міжнародного рейтингового турніру з олімпійського тхеквондо

Студент юридичного факультету Тарас Мальченко здобув «золото» міжнародного рейтингового турніру з олімпійського тхеквондо
24.09.2019 09:50 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет спорт тхеквондо

З 27 по 30 вересня в польській столиці Варшаві проходив міжнародний рейтинговий турнір із олімпійського тхеквондо (ВТ), в якому студент 3 курсу юридичного факультету Мальченко Тарас здобув «золоту» нагороду. До речі, на турнірі змагалося понад 1000 спортсменів із усього світу. Тарас провів три поєдинки, в котрих впевнено виграв у своїх супротивників, і здобув нагороду найвищого ґатунку. Вигравши цей турнір, Тарас додав собі балів в олімпійський і світовий рейтинг, який допоможе йому при кваліфікації на Олімпійські Ігри. Також Тарас подякував декану юридичного факультету Тетяні Коломоєць та всім викладачам, котрі підтримують його на кропіткому спортивному шляху.

Варто відзначити, що ще влітку в Люксембурзі проходили змагання з олімпійського тхеквондо. На них Тарас Мальченко виграв бронзову нагороду, провівши три поєдинки. Спортсмен успішно завершив два поєдинки з вагомою різницею, проте лише у півфіналі поступився спортсмену з Німеччини в запеклій боротьбі. Загалом 2019 рік був насичений перемогами для Тараса Мальченка. Так, на Чемпіонаті України з олімпійського тхеквондо, у якому взяли участь понад 800 учасників, спортсмен у віковій категорії «дорослі» пройшов відбір на Чемпіонат світу в місті Манчестер (Англія). А напередодні в єгипетському місті Хургада на міжнародному рейтинговому турнірі з тхеквондо (ВТ) Egypt Open G-2 у почесних змаганнях Тарас Мальченко здобув бронзову нагороду. Варто відзначити, що в цьому заході виборювали першість понад 1 000 спортсменів із усього світу. На своєму спортивному шляху до почесної нагороди він виграв у двох представників Єгипту, проте поступився чемпіону турніру в додатковому раунді.

Тож спортивна карта студента ЗНУ сповнена великою кількістю перемог. Йдеться і про міжнародний рейтинговий турнір Fujairah Open G-1 із тхеквондо у місті Фуджейра (Об‘єднанні Арабські Емірати). У цих змаганнях взяли участь 900 спортсменів зі всього світу. Тарас Мальченко також виграв бронзову нагороду через 3 поєдинки (лише у півфінали він програв чемпіону турніру на 7 балів). Минулого ж року Тарас Мальченко став бронзовим призерам Чемпіонату Європи серед молоді (до 21 років) із тхеквондо. Цей чемпіонат проходив у Варшаві (Польща) і зібрав більше 700 найсильніших молодих спортсменів – чемпіонів своїх країн. Крім того, теж у 2018 році в болгарському місті Софія були розіграні медалі Міжнародного рейтингового турніру з тхеквондо "Sofia Open", у якому взяли участь близько тисячі спортсменів із різних країн Африки, Азії, Європи. Тарас Мальченко там представляв Національну збірну Україну з тхеквондо і виступав у дорослій віковій категорії, виборовши срібло змагань.

Також спортсмен взяв участь у Міжнародному рейтинговому турнірі з тхеквондо "Spanish Open", який проходив у м. Аліканте (Іспанія) і отримав срібну медаль у ваговій категорії 54 кілограми серед дорослих, перемігши двох російських спортсменів, але програвши іспанському спортсмену з рахунком 20:30. А на початку 2018 року в Стамбулі (Туреччина) спортсмен узяв участь у VI клубному чемпіонаті Європи з тхеквондо. У результаті Тарас Мальченко здобув бронзову медаль чемпіонату та грамоту від організаторів змагань.

До речі, займатись спортом він почав з 8 років і здобув чимало нагород, наприклад, 3 місце на чемпіонаті світу серед юніорів, 3 місце на чемпіонаті Європи серед молоді. Також він є майстром спорту міжнародного класу, неодноразовим переможцем та призером міжнародних турнірів і чемпіонатів України. На сьогодні цей вид спорту є для нього і роботою і хобі, але в майбутньому він розглядає можливість отримання професійної вищої освіти з фізичної культури і спорту. Тренером Тараса є Андрій Яковлєв.

 

Юридичний факультет

 
 

Схожі новини