Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / У ЗНУ запрошують провести 30 вересня у науковій бібліотеці до Всеукраїнського фахового свята книгозбірень

У ЗНУ запрошують провести 30 вересня у науковій бібліотеці до Всеукраїнського фахового свята книгозбірень

У ЗНУ запрошують провести 30 вересня у науковій бібліотеці до Всеукраїнського фахового свята книгозбірень
24.09.2019 15:05 Все Головні новини Наукова бібліотека

30-го вересня, у Всеукраїнський день бібліотек, Український інститут книги та Українська бібліотечна асоціація запрошують усіх провести день у бібліотеці та розповісти про це у соціальних мережах! Наукова бібліотека запрошує студентів та науково-педагогічних працівників Запорізького національного університету приєднатися до Акції: Бібліотеки повні людей!

У Науковій бібліотеці ЗНУ 30 вересня ви станете учасниками захоплюючих екскурсів в історію книжкового зібрання університету, дізнаєтесь про долю рідкісних книг 1790, 1822, 1846 років видання, про відомих людей ХІХ століття, книги з приватних бібліотек яких є в нашій бібліотеці. Розгорнута виставка «Книги-ювіляри 2019 року» (читальна зала, кімн. № 139) розповість, скільки століть чи десятиліть захоплюється людство великими творіннями художників слова.

Час відкрити і золоту колекцію університету – це зібрання праць науково-педагогічних працівників з часів Запорізького державного педагогічного інституту і до сьогодення (читальна зала, кімн. № 134). Якими виданнями 2019 року збагатився вже фонд, представляє експозиція «Нові підручники до нового навчального року» та сервіси на сайті наукової бібліотеки «Віртуальні виставки», «Нові надходження». Зала електронних ресурсів (кімн. № 126) запрошує стати користувачами ресурсів наукометричних платформ Web of Science та Scopus, відібрати джерела та створити власний EndNote Online.

Невід’ємною частиною сучасної бібліотеки є її електронні ресурси у відкритому доступі. Сайт наукової бібліотеки (http://library.znu.edu.ua/) надає електронний каталог обсягом 1 млн 122 тисячі записів в режимі online – це пошук по майже всьому бібліотечному фонду, відбір публікацій з наукових періодичних видань та збірників, а також доступ до 135 тисяч електронних копій. А з 2019 року ще і можливість замовити в режимі online і прийти в читальну залу чи на абонемент, де замовлена книжка чи номер журналу вже чекає. Якщо Ви постійний відвідувач бібліотеки – привітайте її відвідувачів та бібліотекарів зі святом!

Якщо Ви студент чи науково-педагогічний працівник, то проведіть заняття в університетській бібліотеці або сходіть на екскурсію. Влаштуйте собі день у бібліотеці і переконайтесь, що там є багато вражаючого та неочікуваного. Діліться приватними історіями, розповідайте про цікавих бібліотекарів та улюблені бібліотеки, викладайте фотографії у соціальних мережах. Ставте хештег #деньубібліотеці.

 

Наукова бібліотека