Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ стартувала робота підготовчих курсів заочної форми навчання

У ЗНУ стартувала робота підготовчих курсів заочної форми навчання

У ЗНУ стартувала робота підготовчих курсів заочної форми навчання
25.09.2019 10:47 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування підготовчі курси заочна форма навчання

 

Днями, 22 вересня, розпочалися заняття для груп слухачів заочної форми навчання, що відвідують підготовчі курси на базі ЗНУ. На сьогодні на 8-місячних підготовчих курсах університету навчається близько 200 слухачів: майже 90 осіб – на вечірній формі, до 70 – заочно. Слухачі курсів заочної форми навчання – це, переважно, старшокласники обласних загальноосвітніх закладів. Відповідно до розкладу занять, вони навчаються в неділю. Натомість мешканці Запоріжжя, здебільшого, обирають вечірню форму навчання.

Підготовка слухачів курсів заочної форми навчання здійснюється в групах за такими предметами: українська мова та література, географія, історія України, англійська мова, біологія, математика, фізика, хімія. Кожен із відвідувачів зміг обрати для вивчення 3-4 предмети, які відповідають ЗНО, сертифікати з яких потрібні для вступу на обрану спеціальність. Як свідчить статистика, найбільш численними сьогодні є групи слухачів, які обрали спеціальності, що передбачають сертифікати ЗНО з таких предметів, як «Українська мова та література», «Історія України» та «Англійська мова». Із нумерацією груп слухачів та розкладом занять для заочного відділення можна ознайомитися на стенді біля відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування або на сайті відділу за покликанням:

http://sites.znu.edu.ua/vdpp/index.html

Заняття відбуваються згідно з планом освітнього процесу. Слухачам курсів якісно підготуватись до ЗНО допоможе система електронного забезпечення навчання Moodle та наукова бібліотека Запорізького національного університету. Варто наголосити, що як слухачі вечірніх підготовчих курсів, так і ті, хто обрав заочну форму навчання, отримують необхідний обсяг знань із предметів ЗНО. Як показує досвід попередніх років, вони завжди вдало проходять вступні випробування, стають студентами університету. Адже викладання на курсах здійснюють висококваліфіковані викладачі, серед яких майже всі мають науковий ступінь і вчене звання.

Нагадаємо: до кінця вересня ще триває набір слухачів на підготовчі курси (вечірня та заочна форма навчання). Встигніть приєднатися до числа тих, хто під час вступу – 2020 продемонструє найкращий результат! Зверніть також увагу: із січня 2020 року у ЗНУ розпочнуть працювати 4-місячні курси для вступників. Детальнішу інформацію щодо них можна переглянути за покликанням: http://sites.znu.edu.ua/vdpp/index.html

 

Олена Хлистун

 

 

 

 

Схожі новини