Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ тривають розважальні музичні перерви «Music time»

У ЗНУ тривають розважальні музичні перерви «Music time»

26.09.2019 09:09 Все Головні новини Центр культури музична перерва

Другий тиждень поспіль у ЗНУ під час великої перерви втілюють в життя яскравий проект – «ZNU Music Time», організований Центром культури. Днями її ведуча – студентка 4 курсу факультету журналістики Слава Задорожня – заохочувала, підбадьорювала студентів, які виходили на майданчик між навчальними корпусами № 2 та 6 після пар, потанцювати, поспілкуватися і взяти участь у розіграші смачної кави. Щодня така музична розминка піднімає настрій університетській молоді, змушує активізуватися, прокинутися тих, кого ще не розбудили ранкові заняття. А ще під час вікторини – зібратися із думками і змусити себе активно мислити. Адже тим, хто бажає на додаток ще й скуштувати смачної кави, потрібно відповісти на запитання ведучої.

Цього разу Слава спілкувалася із групами студентів, які танцювали або просто обговорювали новини дня із друзями. Вона цікавилася настроєм, спонукала знімати на телефон та викладати сюжети в «Сторіз», а також шукала цікавих й обізнаних у житті ЗНУ студентів. Учасникам вікторини було запропоновано згадати кілька обов’язково цікавих фактів про університет. Виявилося, що й серед першокурсників багато хто встиг добре познайомитися зі своїм навчальним закладом. Адже дехто зауважив, що ЗНУ має вже 80-річну історію, розповів, що саме тут проходять найцікавіші студентські заходи, а дехто порівняв кількість студентів, що тут навчається, за чисельністю із населенням Китаю. Врешті-решт, переможець отримав свій сертифікат на каву. А усім іншим учасникам заходу гарантований гарний настрій на увесь день.

Такі музичної перерви триватимуть у ЗНУ до настання холодів. Тож, організатори запрошують усіх охочих приєднатися до дружної компанії, весело провести час і виграти безкоштовну каву від центру культури. Загалом проєкт покликаний зробити велику перерву дійсно крутою, веселою та бадьорою. Півгодини сучасна музика підіймає настрій студентів, а запальна ведуча не дає нудьгувати. Кожен день серед найактивніших студентів розігрується смачна та запашна кава від спонсора – VALEO ROSSI. Також ведуча нагадує студентам про цікаві події, що мають відбутись в межах університету,наприклад, кастинг на конкурс "Mister University'19". Нам вдалось поспілкуватись зі студентами та дізнатись як вони ставляться до такої музичної перерви.

Валерія Глущенко з факультету журналістики зазначила: «Мені дуже подобається ця ідея, хочеться виходити на вулицю, випити кави та зарядитись настроєм до кінця робочого дня.»

А Дарія Шаповал з філологічного факультету розповіла, як вона на одній із таких перерв виграла ту саму найсмачнішу каву!

Всі студенти у захваті і не хочуть, щоб цей проект закінчувався!

Олена Хлистун

Маріанна Агапова