Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / На журфаці першокурсники отримали студентські квитки

На журфаці першокурсники отримали студентські квитки

На журфаці першокурсники отримали студентські квитки
26.09.2019 08:57 Все Головні новини Факультети Журналістики Факультет журналістики перші університетські документи видача студентських квиткі

Вчора адміністрація та студентська рада факультету журналістики урочисто вручила студентські квитки першокурсникам. Вітальне слово сказав декан Віктор Костюк, підкресливши індивідуальність та вмотивованість кожного студента факультету. Далі студентство привітала студентська рада, представники якої вже мали можливість познайомитися з новачками під час свята 1 вересня та посвяти, що днями відбулася на о. Хортиця. Студентські квитки вручали декан Віктор Костюк, завідувач кафедри журналістики Юлія Любченко, заступники декана Наталя Тяпкіна та Анастасія Кондрико.

До слова, цього навчального року на денну форму І курсу журфаку вступив 101 студент, зокрема: 49 абітурієнтів подало оригінали на освітню програму "Журналістика", 34 – на "Рекламу та зв’язки з громадськістю", по 9 осіб обрали "Редакторсько-видавничу діяльність та медіамоделювання" та "Інформаційну діяльність у бізнесі, політиці та державному управлінні".

Першокурсники із захватом та гордістю тримали у руках свої перші університетські документи, підтримували одне одного оплесками, фотографувалися. Тож, факультет журналістики планує і надалі впроваджувати традицію урочистого вручення студентських.

 

Факультет журналістики

 


Схожі новини