Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Першокурсниці журфаку відвідали Запорізьку обласну бібліотеку

Першокурсниці журфаку відвідали Запорізьку обласну бібліотеку

26.09.2019 11:14 Все Головні новини Факультети Журналістики Факультет журналістики Інформаційна діяльність у бізнесі політиці та державному управлінні кафедра видавничої справи та редагування

Двадцять четвертого вересня студентки І курсу освітньої програми "Інформаційна діяльність у бізнесі, політиці та державному управлінні" стали учасниками оглядової екскурсії Запорізькою обласною універсальною науковою бібліотекою. Захід відбувся у межах дисципліни "Бібліотекознавство" за ініціативи доцента Анастасії Кондрико та під керівництвом бібліотекаря Юлії Войцешевської.

Студенток радо зустрічали у відділах періодичних видань та електронних ресурсів, краєзнавства, наукової інформації та бібліографії, документів іноземними мовами, рідкісних і цінних видань. Співробітниці охоче розказували про особливості роботи своїх відділів, показували цікаві видання та експонати, ділилися можливостями та новаціями. Особливий захват викликали 3D-карта Запорізького краю, мініатюрні та старовинні видання. Першокурсницям навіть показали, як зберігаються фонди, звернувши увагу на температурний режим та необхідну вологість.

Пара швидко добігла кінця, та бібліотечний світ ще довго не хотів відпускати своїх гостей, тому домовились співпрацювати та обов’язково прийти ще вже найближчим часом.

Факультет журналістики