Стара версія
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / У ЗНУ оголосили про початок прийому заяв на курси з підготовки приватних виконавців

04.10.2019 09:30 Все Головні новини Факультети Юридичний Центр післядипломної освіти юридичний факультет додаткові освітні послуги приватні виконавці курси

Запорізький національний університет оголошує про початок прийому заяв від осіб, які мають намір здійснювати діяльність приватного виконавця, на навчання на курсах з отримання знань у галузі примусового виконання судових рішень і рішень інших органів. ЗНУ у взаємодії із Головним територіальним управлінням юстиції у Запорізькій області здійснює підготовку осіб, які мають намір займатися приватною виконавчою діяльністю, відповідно до Наказу Міністерства юстиції України 25.10.2016 р. №3053/5 «Про затвердження Порядку допуску до професії приватного виконавця» (із змінами), з текстом якого можна ознайомитись за покликанням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1445-16

Початок занять – після формування груп (8 осіб). У навчанні задіяні практики (приватні та державні виконавці) та науково-педагогічні працівники ЗНУ. Навчальний курс розрахований на 23 робочі дні. Крім лекційних та практичних занять, слухачі матимуть можливість закріплення отриманих знань у вигляді ділових ігор, участі в обговоренні проблемних питань виконавчого провадження (засідання круглого столу), тестування після кожного блоку обов’язкових знань. Навчання на курсах завершується проведенням підсумкового заліку.

У разі успішного складання заліку Запорізький національний університет не пізніше ніж у п'ятиденний строк з дня складання заліку видає особам свідоцтво про проходження навчання у галузі примусового виконання судових рішень і рішень інших органів. Строк дії свідоцтва становить один рік з дати його видачі.

Просимо звернути увагу майбутніх слухачів курсів, що відповідно до Закону України від 2.06.2016 р. № 1403-VIII «Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів», із текстом якого можна ознайомитись за покликанням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1403-19, приватний виконавець має відповідати таким вимогам:

- бути громадянином України, який досяг 25 років;

- мати вищу юридичну освіту не нижче другого рівня;

- володіти державною мовою;

- мати стаж роботи у галузі права після отримання відповідного диплома не менше двох років;

- скласти кваліфікаційний іспит.

Для реєстрації на навчання на цих курсах особа подає:

- заяву;

- копію паспорта 1-2 стор;

- квитанцію про сплату за участь у навчанні.

Особа може подати наведені вище документи особисто, звернувшись за адресою: м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 55а (навч. корпус № 6 ЗНУ), к. 110 або вул. Добролюбова 10, к. Л312 (Центр післядипломної освіти), або надіславши їх на електронну адресу: 2_osvita@ukr.net або поштою (Центр післядипломної освіти ЗНУ, вул. Жуковського, 55а (навч. корпус № 6 ЗНУ), к. 110, м. Запоріжжя, 69000.

За цими ж адресами, за потреби, можна звернутися задля отримання додаткової інформації. Також ви можете зателефонувати за контактними телефонами: (061)289-41-46; (061)227-12-80.