Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Скористайся можливістю стати студентом ще в цьому році! У ЗНУ завершується другий додатковий набір до магістратури

Скористайся можливістю стати студентом ще в цьому році! У ЗНУ завершується другий додатковий набір до магістратури

Скористайся можливістю стати студентом ще в цьому році! У ЗНУ завершується другий додатковий набір до магістратури
25.11.2019 17:07 Все Головні новини Друга сесія додаткового набору до магістратури вступ

У Запорізькому національному університеті триває другий додатковий набір вступників до магістратури ЗНУ. Варто звернути увагу, що у вересні вже проводився додатковий прийом заяв і документів на навчання за освітнім ступенем магістра на основі здобутого освітнього (освітньо-кваліфікаційного) рівня на вакантні місця ліцензованого обсягу на денну і заочну форми здобуття освіти за кошти фізичних (юридичних) осіб у дві сесії. Для усіх вступників, які не встигли подати документи для вступу у магістратуру в основні строки прийому (з 3 по 31 липня), створена можливість подати заяви й документи до приймальної комісії магістратури у листопаді. Так, для другої сесії прийом заяв і документів буде тривати з 18 листопада до 26 листопада. Нагадаємо, що всі документи необхідно подавати в паперовому варіанті. Перелік документів можна знайти за покликанням:

https://web.znu.edu.ua/pk/specialistmagistr/3-perelik-dokumentiv-neobxidnix-dlya-vstupu-magistr/

Відзначимо, що проведення додаткових та фахових вступних випробувань відбудеться для другої додаткової сесії 27-28 листопада. Оприлюднення рейтингового списку вступників для другої додаткової сесії відбудеться 29 листопада. При цьому зарахування вступників для другої додаткової сесії відбудеться 30 листопада.

Нагадаємо, що реєстрація вступників до магістратури для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови на другу додаткову сесію тривала з 7 до 15 жовтня, а сам іспит відбувся 5 листопада. Пункти проведення ЄВІ створили в 9 містах – Вінниці, Дніпрі, Івано-Франківську, Києві, Львові, Слов’янську, Одесі, Херсоні, Харкові. Для реєстрації вступнику треба буде звернутися до приймальної комісії одного з ЗВО, куди він планує вступити.

Необхідна інформація про строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання для здобуття освітнього ступеня магістра, а також інша актуальна інформація представлена на сайті Запорізького національного університету за покликанням:

https://web.znu.edu.ua/pk/specialistmagistr/

Про ліцензійний обсяг додаткового набору (2 хвиля) можна дізнатися за покликанням:
web.znu.edu.ua/pk/wp-content/uploads/2019/08/Ліцензійний-обсяг-на-додатковий-набір-на-сайт.pdf

За необхідності, всі охочі дізнатися деталі про вступ до магістратури, можуть завітати до відбіркової комісії, яка знаходиться за адресою: вул. Жуковського, 66б, навч. корпус №2, ауд. 116. Тут вони не лише зможуть подати документи і заяви на вступ, засвідчити копії документів, але й отримати необхідну консультаційну допомогу із понеділка по п’ятницю з 9.00 по 17.00, а в суботу – із 9.00 по 14.00. Також можна отримати консультацію за телефоном 289-12-68.

 

Схожі новини