Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ пройшли тренінги з біології, географії та хімії

У ЗНУ пройшли тренінги з біології, географії та хімії

16.02.2009 12:28 Зовнішнє незалежне оцінювання

У Запорізькому національному тривають тренінги із зовнішнього незалежного оцінювання. 15 лютого до університету завітали бажаючі взяти участь у своєрідній репетиції тестування з біології, хімії та географії.

Оскільки сертифікати із зазначених предметів потрібні при вступі на ряд престижних напрямів підготовки, то й випробувати свої знання до ЗНУ і цього разу завітала чимала кількість абітурієнтів. Близько 200 чоловік взяли участь у тренінгу з хімії, близько 300 – з географії та майже 400 – з біології. Пробне тестування проходило у дві зміни: зранку до університету завітали ті, кого зацікавив тренінг з біології, а в другу зміну тривали тестування з хімії та географії.
Декан факультету довузівської підготовки, відповідальний секретар приймальної комісії Ірина Бакаленко відзначила, що весь захід пройшов на належному організаційному рівні, оскільки майбутні студенти, так само, як і задіяні у заході співробітники університету були належним чином проінструктовані. Вони висловила подяку усім, хто взяв участь в організації та проведені цього тренінгу.
Декан біологічного факультету Людмила Омельянчик розповіла, що захід справив на неї суто позитивне враження:
- Школярі змогли ознайомитися з організаційними моментами та побороти своє хвилювання перед майбутнім зовнішнім незалежним оцінюванням. Захід пройшов організовано, не було жодного зауваження з боку дітей чи їхніх батьків. Хотілося б відзначити чітку роботу всіх співробітників нашого університету, задіяних у пробному тестуванні.
Ось як прокоментував перебіг тренінгу з географії декан факультету фізичного навчання Микола Маліков:
- На мою думку, сама ідея проведення таких тренінгів була дуже вдала. Про це свідчить, насамперед, жвавий інтерес, який викликала така форма перевірки знань серед абітурієнтів.
Самі ж вступники завітали на пробне тестування із різними почуттями, так само по-різному вони оцінили і рівень складності запропонованих їм завдань. Хоча всі і відзначали, що їм було цікаво оцінити свій реальний рівень знань.
Учень Запорізької ЗОШ № 70 Михайло Бурава розповів:
- Під час тестування я зовсім не відчував хвилювання. Запропоновані ж завдання, у цілому, були не важкими: лише одне чи два викликали певні труднощі.
А от його ровесниця Алла Свістєльнік із Нестерянської ЗОШ (Оріхівський район) зізналася:
- Для мене тестування було важким, тому що не зовсім була підготовлена до нього. Думаю, що до справжнього тестування підготуюся як слід, і зможу отримати високий бал із потрібних мені предметів.

Микола ЖИРІВСЬКИЙ
Таміла ТАРАСЕНКО